Telli online

Alusta siit

Ravileksikon

Suur valik raviprotseduure liigestele, hingamisteedele ja südamele. Massaažid, soojusravi, soolaravi, vesiravi, rühmatreeningud.

Loe lähemalt
Soolakamber

8€

Soolaravi

Soolaravi toimub soolakambris, kus kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva soola aerosooli, mille sisse hingamine stimuleerib hingamisteede kaitsemehhanisme.

Vaata lähemalt
Ülikülmravi

17€

Ülikülmravi

ESTONIA ravispaas pakume unikaalset ülikülmravi kambris. Protseduur toimub ülimadalal temperatuuril (-100° kuni -120°C) ja kestab kokku 1,5 kuni 3 minutit.

Vaata lähemalt
Turbaravi

10€

Turbaravi kätele

Turbas sisalduvad bioaktiivsed ained imenduvad rakkudesse ja aitavad moodustada uusi kapillaare. Selle tulemusel pehmeneb nahk, väheneb sügelus ja allergianähud ning lihas- ja liigesvalud.

Vaata lähemalt

Estonia Spa Termid

Tõelisi saunarõõme naudi Estonia Spa Termide sauna- ja basseinikeskuses, kus kohalikud saunateadmised on ühendatud idamaistega ja lisatud vee nautimise võimalus. Eri saunad, eri kombed, aga üks on ühine – puhtaks saab nii keha kui ka vaim.

Vaata lähemalt

Külastajad räägivad

Märts on Hea Teeninduse Kuu!
Kiida teenindajat!

Kiida teenindajat

Soojad tänusõnad naerukoolitajale Vormsi naerjatelt! Täname kõiki teenindajaid, jäime väga rahule massööridega: Eha, Ene, Klarika, Maie, Külli A-maja poolelt. Toit oli maitsev ja Termid on mõnusad.

- Vormsi vallavalitsus, 02.01.2015

Oli mõnus viibimine Pärnus. Hommikul proovisin Terme ja maja hommikusööki. See oli muuseas positiivne üllatus – hommikusöök oli rikkalik ja kohvimasin tegi head oakohvi. Ning kõik töötajad, kellega kokku puutusin olid väga armsad ja sõbralikud. Tänan ja soovin, et maja peale uuenduskuuri oleks ikka rahvast täis!

- Anne, 20.01.2015

Telli puhkus