Terve puhkus!

Naerujooga

NaerujoogaNaerujooga on kerge ja lõbus grupitreening, kus naerdakse ilma põhjuseta. Kuna inimese aju vajab 25% rohkem hapnikku kui teised organid, siis just naerujoogaga tehtavad harjutused suurendavad hapniku voolu kehasse ning tõstavad hapniku hulka meie ajus – see aitab meil olla võimekam ja energilisem ning töötada paremini. Naer vallandab endorfiine ja naerujooga võib tõsta sinu tuju juba minuti jooksul. See loob hea enesetunde ja toob rõõmu.

Naerujooga tunni eesmärk on vabaneda pingetest. Naerujooga vähendab stressi ja tugevdab immuunsüsteemi. Organism muutub tugevamaks ja inimene ei haigestu enam nii kergesti. Samuti paranetakse kiiremini ka kroonilistest haigustest.

Naerujoogas on ühendatud naeruharjutused ja jooga hingamine. Selleks, et naerust tervisele kasu saada, on vaja naerda pidevalt vähemalt 10-15 minutit. Naerujoogas tehakse naeruharjutusi ja õpetatakse, kuidas pikendada oma naeru ajaliselt nii kauaks, kui tahame. Selleks, et naerust oleks tervisele kasu, tuleb naerda häälega, naer peab tulema kõhust ja ergutama diafragmat.

Naerujooga toimub ESTONIA ravispaas ainult gruppidele alates 4 inimesest (maksimaalne grupi suurus 20 inimest) ja ettetellimisel.

Naerujooga 1-tunnise grupitreeningu hind:

  • 5 € ühele
  • 16 € neljale
  • suuremate gruppide puhul küsi hinnapakkumist.

Vastunäidustused:
– song
– rasked südamehaigused
– värsked operatsioonihaavad
– algusjärgus rasedus (kuni 3 kuud)
– halb enesetunne või kõhuvalud, mille põhjust pole teada
– psüühikahäired

Naer on väga nakkav ja naeru energial on suur tervendav jõud! Naer aitab kinnijäänud negatiivsel energial vabaneda ning selle õnneliku positiivse energiaga asendada.

Lisainfo ja broneerimine: e-post ravip@spaestonia.ee, tel 447 6950

Telli puhkus