30.01.-10.02.2022 suletud

NAKKUSOHUTUSE KONTROLL

Siin on turvalineVisit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

ESTONIA Medical Spa & Hotel hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus!

Tagame vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame ESTONIA Medical Spa & Hotel´i külastajaid*, kes omavad:

  • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend) või
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

Noortel, kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud) on nõutud:

  • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend) või
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva) või
  • tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust).

COVID-19 tõendi esitamisel tuleb esitada isikusamasust tõendav dokument.
Alla 12 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

NB! MASKIKOHUSTUS. Kõik vähemalt 12aastased isikud peavad kandma avalikes ruumides maski.

*HOTELLIS MAJUTUJAD – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisse registreerides, ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on hotellil õigus keelduda teenuse pakkumisest. Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt külastada spaakeskust TERMID, spaahoolitsusi, raviprotseduure ja buffet söögisaalis (hotellis majutuja ei pea oma külastuse ajal tõendit uuesti teistes hotelli üksustes esitama).

*SPAAKESKUSE TERMID KÜLASTAJAD – kõigil kes soovivad tulla spaakeskusesse TERMID ja ei majutu hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on spaakeskusel õigus keelduda teenuse pakkumisest.

*SPAAHOOLITSUSTE JA RAVIPROTSEDUURIDE NAUTIJAD – kõigil kes soovivad tulla spaahoolitsusi või raviprotseduure nautima on kohustus kanda maski.

*KONVERENTSID, SEMINARID jt. GRUPIÜRITUSED – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil üritusel osalejatel (sõltumata grupi suurusest) on üks eelnevalt nimetatud tõendist olemas.

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad SIIT.

Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et Sinu puhkus meie juures mööduks ühteaegu nii turvaliselt kui nauditavalt!
Ootame Sind!

Telli puhkus