Terve puhkus!

TOP 5 raviprotseduuri

ESTONIA Medical Spa & Hotel pakub üle saja erineva raviprotseduuri ning valiku tegemine võib tunduda üsna keeruline. Hindame Sinu aega ja aitame teha valikuid meie rohkete protseduuride ja hoolitsuste hulgast.

Tõime välja viis kõige populaarsemat protseduuri, mida meie kliendid kõrgelt hindavad:

1. Vesivõimlemine
Vesivõimlemine on sobiv liikumisviis neile, kelle jaoks tavaline võimlemine võib osutuda raskeks. Vesi võimaldab tunda end kergena ning harjutuste sooritamine nõuab vähem vaeva. Vee vastupanu liigutustele võimaldab juba lühikese treeninguga saada hea koormuse, lisaks mõjub vesi organismile karastavalt ja ainevahetust ergutavalt.

Hind: 6 €, pensionäridele 5,40 €*
Kestvus: 30 min
*Hinnale lisandub spaakeskuse TERMID piletihind.

2. Üldmassaaž
Üldmassaž on ülimalt lõõgastav, rahustav ja meelolu parandav hooldus. See on mõeldud kõigile neile, kes on väsinud, stressis ja keda vaevavad lihaspinged ja valud peas, kaelas, õlgades, seljas, kätes või jalgades. Klassikaline massaaž parandab kogu organismi vere- ja lümfiringet ning ainevahetust, kiirendab jääkainete väljutamist kehast ja tugevdab organismi immuunsüsteemi.

Hind: 31-40 €
Kestvus: 45-60 min
*Hind oleneb massaaži kestvusest ja nädalapäevast.

3. Ravivann ürtide või mandliõliga

vann450x300Ravivann on protseduur, kus erinevate ürdiekstraktide ravivõimalusi kasutades on võimalik lõõgastuda, vähendada stressi, parandada ainevahetust ja vereringet ning vaigistada valu. Ürdivanni puhul lisatakse kehasoojale veele mitmesugustest ravimtaimedest valmistatud ürdikontsentraate, sealjuures arvestatakse ürtide erineva toimega (rahustav, ergutav, valuvaigistav, ainevahetust stimuleeriv). Vanniprotseduur tõhustab vereringet, lõdvestab lihaseid ning vaigistab valu.

Hind: 12 €
Kestvus: 15 min

4. Osokeriit ehk mägivaha protseduur

Osokeriit ehk soojendav ja lõdvestav mägivaha protseduur on soojusravi, mis on valuvaigistava ja põletikuvastase ning vereringet ja ainevahetust parandava toimega. Kasutatakse kaela ja selja ülepinge ning liiges- ja lihasvalude korral. 45-kraadine parafiini-osokeriidi kiht asetatakse soovitud kehapiirkonda, kaetakse kile ja tekiga ning jäetakse mõju avaldama 15–20 minutiks. Protseduur sobib hästi pinges lihaste lõõgastamiseks (näiteks enne massaaži), liigeskanguse korral, valu leevendamiseks ning vereringe parandamiseks.

Hind: 10 €
Kestvus: 20 min

5. Ravivõimlemine saalis

voimlemine450x300Ravivõimlemine kiirendab tervenemist ja taastab töövõime! Ravivõimlemise eesmärgiks on haiguslikest seisunditest paranemise kiirendamine ja saavutatu säilitamine ning inimese enda aktiivne kaasamine raviprotsessi. Ravivõimlemine pakub erinevaid kehalisi harjutusi sõltuvalt haigusest. ESTONIA ravispaas pakume ravivõimlemist kaela- ja õlavöötmerühmas ning selja- ja liigesrühmas.

Hind: 5 €
Kestvus: 20 min

Lisainfo ja broneerimine: e-post ravip@spaestonia.ee, tel 447 6950, E-R 08.00 – 16.30

Tutvu kõikide raviprotseduuridega siin!

Telli puhkus