Avame hotelli 30. mail!

Reisi turvaliselt, hea külaline!

parnu_siin-on-turvaline_estKoostöös Eesti Terviseameti ja teiste ametkondadega oleme ESTONIA Medical Spa & Hotel’is toimuva põhjalikult läbi mõelnud, et Sinu majutus meie juures võiks olla ohutu. Selleks, et saaksime turvalisuse tagada, palume tutvuda järgmiste selgituste ja juhistega.

Kõik hotellitoad on läbinud põhjaliku desinfitseerimise ja puhastuse ning läbivad selle taas enne uue külalise saabumist. Lisaks oleme tihendanud hotelli üldalade puhastamise graafikut.

Hommikusööki pakutakse 5. korruse buffet-restoranis tööpäeviti kell 7:00-10:00 ja kell 7:00-11:00 nädalavahetustel. NB! Alates kella 09:00 võib hommikusöögil olla külastajaid rohkem.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele peab spaa- ja saunakeskus TERMID piirama külastajate arvu 50% võrra. Seoses 50% täituvuse piiranguga ei saa me hotellikülalistele riietusruumis alati vaba kapi olemasolu garanteerida. Samuti ei ole võimalik külastajaid peale väljaregistreerimist tasuta spaasse lubada.

Protseduuridel soovitame maski kanda. Juhul, kui Sul maski ei ole, saab seda teenindajalt küsida.

Mida saavad viiruse leviku piiramiseks teha meie külalised?

– Ootame meie hotelli terveid külalisi, kellel puuduvad viirushaiguse tunnused – hoiame üksteise tervist!
– Hotellis jälgime 2 + 2 reeglit – koos on lubatud liikuda maksimaalselt kahel inimesel või sama seltskonna liikmetel (nt pere).
– Liftidega liigume üksi või sama seltskonna liikmetega.
– Hoiame käed puhtad – desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad paljudes kohtades hotelli avalikel aladel. Kätepesu on viiruse leviku tõkestamiseks väga tõhus – palun pese käsi!
– Teenuste eest tasumisel arvelda võimalusel kaardiga.
– Kui tunned end hotellis viibides haigena, anna sellest telefoni teel märku vastuvõtu töötajale.

Teeme omalt poolt kõik, et tagada nii külaliste kui ka töötajate heaolu ja turvalisus!
Ootame Sind!

Telli puhkus