Elamused Pärnus

Oleme Sinu jaoks kokku pannud toredate elamuste soovitused, mida Pärnus ja Pärnu lähedal kogeda. Vt kindlasti ka visitparnu.com veebilehte, kus on palju kasulikku infot Pärnu kohta!

Disaini elamused Kolme Karu Kaubamajas
Kolme Karu Kaubamaja on äge Eesti Disaini pesa, kus saab osta ja uudistada käsitööd ja disaini. Tutvu nende tegemistega siin. Aadress Suur-Jõe 63.

PERNOVA Loodusmaja
Pernova Loodusmaja unikaalse arhitektuuriga külastuskeskus jutustab lugusid kodukoha ja laiema maailma looduse elurikkusest.  Lisainfo siin.

Soomaa
Soomaa asub Pärnust ca 40km kaugusel. Soomaa on ideaalne koht looduse nautimiseks, kus kanuumatkad on kevaditi väga populaarsed.
Soomaa elamustega saad tutvuda siin.
Soomaa elamuste ette broneerimine:
Aivar Ruukel +372 5061896; info@soomaa.com
Algis Martsoo +372 5147572

Pärnu muulVisit Pärnu Priit Loog
Pärnu muul on linna üks toredamaid vaatamisväärsusi ja asub meie hotellist vaid jalutuskäigu kaugusel. Muulini viib uus laudtee, nii et ligipääs on Sinu jaoks eriti lihtsaks tehtud.

Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe Tervisespordikeskus on loodud liikumiseks ja asub Pärnust ca 20km kaugusel. Jõulumäel on võimalik avastada erinevaid tervisespordiradasid, harrastada Disc Golfi ja välijõusaali. Tutvu kõikide teenustega siin.

Kalatakso Pärnu jõel
Kalastusreisid paadi ja giidiga Pärnu jõel ja lahel.
Vaata lisaks siia.

Porschering
Kas teadsid, et Pärnus asub ringrada? Porschering pakub võimalust tulla, kas enda auto või mootorrattaga sõitma ja saama tõelist elamust ühest vingest ringraja päevast. Kontaktivabaks sõiduks saab kasutada hetkel enda autot või mootorratast. Loe lisainfot siit.

Valgeranna discolfi rada
Valgeranna männimetsas, terviseraja läheduses, kulgeb 18-korviline discgolfi- ehk kettagolfi rada. 1,7 km pikkune rada algab Valgeranna Golfi ees olevast suurest parklast. Discgolfi kettaid saad rentida Valgeranna Seikluspargist 3€ / komplekt (3h) . Suurematel gruppidel palume kettad eelnevalt broneerida. Vaata lisainfot siit.

Rattarent
Parim viis Pärnut avastada on jalgrattal. Pärnus on üle 70 kilomeetri kergliiklusteid. Seetõttu võib ratast pidada üheks parimaks liiklusvahendiks, millega Pärnut avastada. Mõne tunniga jõuab linna peal teha päris suure tiiru, nähes piirkondasid, kuhu tavakülastaja tihti ei satu. Meil on valikus nii naiste, kui meeste rattad ja lasterattad ettetellimisel. Küsi lisainfot meie hotelli vastuvõtust.

Pärnu Bay Golf Linkswbg-white-beach-golf_course-450px
Asub Pärnust ca 10km kaugusel. Lisainfo siin.

White Beach Golf
White Beach Golf golfiväljak asub Pärnust ca 10km kaugusel. 18 rajaline väljak on sobiv nii algajale kui entusiastlikule golfisõbrale. Lisainfo siin.

ALOHA SURF
Tunne end mõnusalt Café Alohas, proovi SUP aerusurfi, sõida kajakiga Pärnu lahel, liugle skimboardiga või õpi lohe ja purjelauaga sõitma! Tutvu Aloha Surf teenustega siin.
Aloha Surf_pilt_Juhani Särglep ja Katri Kats_Visit Pärnu

Pärnu Surf Center
Surf Center on Pärnus aastaringselt tegutsev surfiettevõte. Siin saate külastada surfipoodi, rentida suurimat valikut erinevat varustust ja võtta surfikoolitusi. Tegevused: lohesurf, aerusurf, purjelaud, kajak, skim, vesirattad. Surf Cafe pakub kosutavaid jooke ning snäkke. Terrassil on mugav puhata tasuta päevitustoolides.  Korraldage sünnipäev, firma suvepäev või muu sündmus Pärnu Surf Center’i terrassidel! Teeme gruppidele koolitusi, matkasid ja võistluseid. Vaata teenuseid siit 

Matkarajad

Pärnus ümbruses on suur valik erinevad matkaradasid. Igaüks neist erineva pikkuse ja eripäraga.

Info Pärnus toimuvate sündmuste kohta leiad SIIT!

Broneeri tuba