NAKKUSOHUTUSE KONTROLL

ESTONIA Resort Hotel & Spa hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt!
Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus!

Alates 9. augustist tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame ESTONIA Resort Hotel & Spa´sse külastajaid*, kes omavad:

  • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend)

  • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

  • või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

NB! Üks eelnimetatud tõenditest peab olema külastajal al 18 eluaastast. Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

Eelnevalt nimetatud tõendi puudumisel on majutuse broneerinud kliendil võimalus teha COVID-19 ninakaape kiirtesti hotellis, testi hind 10€. NB! Kiirtesti aeg on vaja vähemalt 24h ette broneerida. Hotellis läbiviidud negatiivset testi tulemust aktsepteerib ainult ESTONIA Resort Hotel &  Spa majasiseselt (st. võid külastada hotelli restorani, spaahoolitsusi, spaakeskust SPA & SAUN ning konverentsikeskust).

*HOTELLIS MAJUTUJAD – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisseregistreerides, ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on hotellil õigus keelduda teenuse pakkumisest. Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt külastada spaakeskust SPA & SAUN, spaahoolitsusi, restorani, kohvikut või konverentsikeskust (hotellis majutuja ei pea oma külastuse ajal tõendit uuesti teistes hotelli üksustes esitama).

*RESTORANIS NOOT – kõigil kes soovivad tulla einestama restorani NOOT  ja ei majutu hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on restoranil õigus keelduda teenuse pakkumisest.

*SPAAKESKUSE SPA & SAUN KÜLASTAJAD – kõigil kes soovivad tulla spaakeskusse SPA & SAUN ja ei majutu hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on spaakeskusel õigus keelduda teenuse pakkumisest.

*SPAAHOOLITSUSTE NAUTIJAD – kõigil kes soovivad tulla spaahoolitsusi nautima ja ei majutu hotellis, on kohustus kanda maski. Maskikandmise kohustus ei laiene kliendile, kui ta esitab saabudes ühe eelnevalt nimetatud tõendist.

*KONVERENTSID, SEMINARID jt. GRUPIÜRITUSED – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil üritusel osalejatel (sõltumata grupi suurusest) on üks eelnevalt nimetatud tõendist olemas.

Pärnus on võimalus kiirteste teha:

  • COVID-19 enesetestimise teenus Port Artur Apotheka Apteegis, Lai 11 (vastus 20 minutiga); apteegis väljastatav tõend kehtib 48 tundi ja sobib kasutamiseks Eesti siseselt. Rohkem infot SIIN.
  • Koroonaviiruse antigeeni kiirtesti Confido testimispunktis Port Artur 1 keskuses (vastus 30 minutiga), rohkem infot SIIN.
  • Koroonaviiruse antigeeni kiirtesti Qvalitas Pärnu osakonnas, Suur-Sepa 14, 2. korrus (vastus 30 minutiga), rokem infot SIIN.

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad SIIT.

Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et Sinu puhkus meie juures mööduks ühteaegu nii turvaliselt kui nauditavalt!

Ootame Sind!

Broneeri tuba