Estonian Way of Wellness

Füsioteraapia, spordimassaaž, kinesioteipimine

FÜSIOTERAPEUDI VASTUVÕTT

Mari-Liis SprenkFüsioterapeudi juurde võib tulla igal ajal. Füsioteraapia teenus on loodud eesmärgiga aidata nautida normaalset elu täis liikumist! Leida erinevatele füüsilistele vaevustele lahendusi, olgu selleks siis selja- või kaelavalud, trauma või operatsioonijärgne taastumine. Rühi hindamine ning korrigeerimine on samuti füsioterapeudi igapäeva töö.

Kindlasti tasuks füüsiliselt aktiivsetel inimestel konsulteerida füsioterapeudiga ennetamaks ja vältimaks vigastusi, et parandada tehnilist sooritust. Treeningutega alustavatel inimestel tuleks samuti kasuks konsulteerida füsioterapeudiga, et saada teada enda tugevused ning arendamist vajavad piirkonnad kehas. Füsioterapeut tegeleb nii inimese luude, liigeste kui ka pehmete kudedega (lihased, liigessidemed, kõõlused jne.) haarates kogu inimkeha terviklikult. Füsioterapeudid kasutavad erinevaid harjutusi, teipimistehnikaid, venitusteraapia võtteid, manuaalteraapiat, massaaži ning lihasmanipulatsioonitehnikaid.

ACTIVESPA ESTONIA füsioterapeudid:

Mari-Liis Sprenk
Läbinud TARTU ÜLIKOOLI Kehakultuuri teaduskonna füsioteraapia eriala magistriõppe, aeroobika ja rühmatreeningute treener V tase
Broneerimine: e-post mariliis.sprenk@spaestonia.ee, tel 00372 513 5135

Danek Tśuśkin
Läbinud TARTU ÜLIKOOLI Kehakultuuri teaduskonna füsioteraapia eriala magistriõppe, rühmatreeningute instruktor
Broneerimine: e-post danek.tsuskin@spaestonia.ee, tel 00372 520 7914.

Hind:

  • 60 min 39 €
  • 30 min 25 €

SPORDIMASSAAŹ

Danek TšuskinSpordimassaaź on on mõeldud kõigile, mitte vaid tippsportlastele. Lähtekohaks võib olla harrastatav spordiala, eluviis, tööst tulenevad sundasendid või eelnev trauma ning sellest taastumine. Massaaź võimaldab keskenduda enim koormatud piirkondadele ja lihaspingetest tulenevate vaevuste leevendamisele. Massaaži käigus manipuleeritakse pehmet kude eesmärgiga vabastada lihast pingest, vähendada valu või taastada ning suurendada liigeste liikuvuse ulatust.

Massazi käigus kasutatakse erinevaid tehnikaid ja venitusi. Enne massaźi annab massöör kliendile hinnangu tema kehalise seisundi kohta ning lähtuvalt sellest määrab massaaźi tugevuse, piirkonna ja eesmärgi – lõdvestus, taastus või  stimulatsioon.

ACTIVESPA ESTONIA massöör Danek Tśuśkin on Tartu Ülikooli lõpetanud magistrikraadiga füsioterapeut, endine tippsportlane ning Aerutamiskoondise massöör/terapeut ning BODYPUMP´i instruktor.

Hind:

  • 30 min 30 €, ACTIVESPA kuukaardi omanikule 15% soodsamalt
  • 60 min 45 €, ACTIVESPA kuukaardi omanikule 15% soodsamalt
  • 10 x 60 min 300 €

Lisainfo ja broneerimine: e-post danek.tsuskin@spaestonia.ee, tel 00372 520 7914

KINESIOTEIPIMINE

Kinesioteipimine on uue aja skeletilihassüsteemi valuvaigisti, tursete alandaja ning lokaalset toetust pakkuv abivahend, ilma tabletti võtmata ja liikuvusulatust piiramata. Sobib nii traumajärgselt kui traumade ennetamiseks, valu vähendamiskes ning põletike leevendamiseks. Teip ei sisalda ravimeid. Teibi mõju tuleneb spetsiaalsest paigaldustehnikast, mis tekitab nahaülestõstmise efekti, mille tulemusena paraneb piirkonna vere- ja lümfiringe.

Teip püsib nahal olenevalt piirkonnast 5-7 päeva, teibiga võib käia saunas ja dushi all ning teip jääb riiete all märkamatuks.

PS! Teibitav piirkond peab olema vastuvõtule tulles puhas, kuiv (kehakreemi, kehaõli vaba) ning eelnevalt raseeritud!

Hind:

  • Kinesioteipimine olenevalt teibitavast piirkonnast 10-20 €

Lisainfo ja broneerimine: e-post danek.tsuskin@spaestonia.ee, tel 00372 520 7914

 

Broneeri tuba