Seiklusmäng Action Track Pärnus

Täiendage oma töist puhkust meie juures Pärnus meelelahutusliku tiimiüritusega, mis annab võimaluse pärast seminariruumis istumist värske õhu käes seigelda ja kolleegidega rõõmsat koosolemist nautida.

Action TrackMängujuht annab võistkondade (igas tiimis 3-7 inimest) kaptenitele üle iPad-id ning seletab mängureeglid. Mäng käib punktide peale. Võidu määravad loomingulisus, õigete vastuste teadmine ning osade küsimuste puhul ka kiirus. Meeskonnad roteeruvad umbes 20 kontrollpunkti vahel. Rõhk ei ole mitte distantsi kiirel läbimisel, vaid küsimuste täpsel ja ennekõike loomingulisel vastamisel. Samuti on lisatasu eest võimalik kohtuda mängu ajal lõbusate animaatoritega, kes annavad kontrollpunkti jõudes ise ülesande. Koostöös kliendiga on võimalik mängu lisada ka kliendi kohta käivaid küsimusi ja teemasid.

Siin on mõned ideed mängu jooksul läbitavatest punktidest (interaktiivsed tahvelarvutiga lahendatavad ülesanded):
• Otsige üles maja, mille seinale on üks akendest joonistatud
• Lavasta kirjeldatud stseen, pildista seda ning saada pilt kontrollerile
• Kuula audioklippi ja märgi, milliseid hääli kuuled
• Tehke oma grupist selfie nii, et kõik üritavad keelega nina puudutada
Kogu mängu jälgib virtuaalselt mängujuht, kes saab ühtlasi anda lisaülesandeid ja jagada punkte vastavalt sisestatud vastustele. Võistkond peab liikuma koos. Pärast mängu teeb mängujuht kokkuvõtte, räägib lühidalt, kui mitu kilomeetrit keegi mängu jooksul läbis ning autasustab parimat võistkonda. Kõik küsimused, vastused ning mängu jooksul tehtud pildid saadetakse hiljem kliendi emailile.

Mängu optimaalne aeg on 1,5-2h.

Hind: alates 40 €/in
Osalejate arv: minimaalselt 20 inimest, maksimaalselt 200 in

Lisainfo ja broneerimine:
e-post events@spaestonia.ee
tel 372 440 1018

Kõik seminaripakkumised »

Broneeri tuba