Estonian Way of Wellness!

Töise päeva pausideks pakume…

Et töise päeva jooksul meeled ärksad hoida, soovitame töiste seminari- või konverentsi-sessioonide vahele (või ka kohvipausi asemel!), aktiivseid tegevusi ja lühikesi spaahoolitsusi.

Energia- ja kohvipausid

Tee- ja kohvipausideks pakume nii klassikalisi valikuid, kui ka eestimaisest toorainest valminud mahetooteid.

Pilatesepaus

Taastav lühipaus sobib nii väikesele kui ka kogu suure konverentsisaali seltskonnale. Koos juhendajaga tehakse alaselja ja süvalihaste harjutusi. Pilates on suunatud inimestele, kes on töö tõttu sunnitud kas pikalt istuma või mõnes muus sunnitud asendis olema. Osalejad saavad meie aktiivspaa treeneri juhendamisel teha läbi lühikese programmi ja omandavad võtted, mida edaspidi igapäevaselt tööl kasutada saavad. Harjutused tehakse tavariietuses ja ilma jalanõudeta.
Sessioon kestab 15-20 min. Hind sõltub grupi suurusest.

Spaahoolitsused

Hoolitsusi tehakse spaa- ja konverentsimaja 2.korrusel asuvas spaahoolitsuste keskuses. Pakkumine kehtib gruppidele alates 8 külalisest.

  • Mesilasvahaga kätehoolitsus.
    Mesilasvaha on üks toitvamaid ja looduslikumaid niiskusesidujaid. Sooja toimel imendub mesilasvaha läbi naha ja kiirendab vere- ja lümfiringe liiklust, tervendades väliselt tekkinud nahalõhesid. Hoolitsus algab käte pesemisega saialille seebiga kuni küünarnukkideni. Seejärel mähitakse käed mesilasvaha parafiiniga ja pannakse villaste kinnaste sisse. Hoolitsuse lõpetuseks tehakse kätele kerge massaaž nahale jäänud linaõliga.
    Kestvus 25 min. Hind 15 €/in
  • Stressiturja massaaž.
    Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne. Valu räägib meile liigsest pingul olekust, lihasjäikusest, stressist ja annab märku, et on aeg probleem lahendada…
    Kestvus 15 min. Hind 15 €/in

Lisainfo ja tellimine: e-post events@spaestonia.ee, tel 440 1018.
või saatke meile seminari-, konverentsi- või muu sündmuse päring.

Broneeri tuba