Hotell on avatud!

Reisi turvaliselt, hea külaline!

Koostöös Eesti Terviseameti ja teiste ametkondadega oleme ESTONIA Resort Hotel & Spa´s toimuva põhjalikult läbi mõelnud, et Sinu majutus meie juures võiks olla ohutu. Selleks, et saaksime turvalisuse tagada, palume tutvuda järgmiste selgituste ja juhistega.

Kõik hotellitoad on läbinud põhjaliku desinfitseerimise ja puhastuse ning läbivad selle taas enne uue külalise saabumist. Lisaks oleme tihendanud hotelli üldalade puhastamise graafikut.

Hommikusööki pakutakse restoranis NOOT tööpäeviti kell 7:00-10:00 ja kell 7:30-11:00 nädalavahetustel. NB! Alates kella 09:00 võib hommikusöögil olla külastajaid rohkem.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele peab spaa- ja saunakeskus piirama külastajate arvu 50% võrra. Seoses 50% täituvuse piiranguga ei saa me hotellikülalistele riietusruumis alati vaba kapi olemasolu garanteerida. Samuti ei ole võimalik külastajaid peale väljaregistreerimist tasuta spaasse lubada.

Jõusaal on avatud E-P 7:00-22:00, jõusaalis võib olla maksimaalselt kaks külastajat korraga.

HOIAME KOOS VIIRUSE LEVIKU KONTROLLI ALL!

 • Palun hinda enne tulekut oma tervist ja haigussümptomite esinemisel tule parem teinekord. Ole mureta, broneeringu muutmise või tühistamise eest me lisatasu ei võta.
 • Hotellis jälgime 2 + 2 reeglit – koos on lubatud liikuda maksimaalselt kahel inimesel või sama seltskonna liikmetel (nt pere).
 • Palume Sul kindlasti kaasa võtta maski(d) ja kanda seda hotellis viibides kõigis avalikes ruumides. Teiste mask kaitseb nakatumise eest Sind, Sinu oma teisi.
 • Spaahoolitsuse ajal on maski kandmine kohustuslik, ilma selleta me kahjuks teenust ei osuta.
 • Liftidega liigume üksi või sama seltskonna liikmetega.
 • Hoiame käed puhtad – desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad paljudes kohtades hotelli avalikel aladel. Kätepesu on viiruse leviku tõkestamiseks väga tõhus – palun pese käsi!
 • Teenuste eest tasumisel arvelda võimalusel kaardiga.

Estonia Spa Hotels on liitunud tarbijamärgisega “Pärnu linn soovitab, ettevõte kinnitab: siin on turvaline” ning meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et Sinu puhkus meie juures mööduks ühteaegu nii turvaliselt kui nauditavalt!

NB! Loobu hotelli, veekeskuse ja spaa külastamisest kui:

 • Sul on COVID-19 haigestumise või COVID-19 haigestunuga lähikontaktis olemise tõttu isolatsiooni kohustus
 • Sul esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms)
 • Sul lasub liikumisvabaduse piirang kõrge COVID-19 haigestumusega riigist naasmise tõttu
 • Soovitame sul jätta enda andmed meile (nimi ja telefoni nr), et saaksime vajadusel informeerida võimalikust nakkushaigega kokkupuutest.

Teeme omalt poolt kõik, et tagada nii külaliste kui ka töötajate heaolu ja turvalisus!
Ootame Sind!

Broneeri tuba