Tailannade massaaž


tai massaaz ringis

Tule ja koge tõelist Tai massaažikunsti!

Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Ideaalis kulub terve keha massaažiks kaks kuni kolm tundi. Lühema kestvusega massaaži korral on mõistlikum keskenduda vaid tervendamist vajavatele kehapiirkondadele. Kogenud Tai massöör suudab tuvastada erilist tähelepanu vajavaid kehapiirkondi juba esimese seansi ajal.

Tai massaaži teostatakse ESTONIA Medical Spa & Hotel toas nr 112A

Tai massaaž 60 min 54 €
90 min 64 €
120 min 77 €
Tai massaaž õliga 60 min 54 €
90 min 64 €
120 min 77 €
Tai jalatalla massaaž 60 min 48 €
Tai peamassaaž 20 min 27 €
Tai õlavöötme massaaž 10 min 16 €
Tai  õlavöötme massaaž “Sametine Siam” 30 min 36 €
Tai jalamassaaž ”Kerged jalad” 30 min 36 €

Tai massaažile broneerimine:

Ilusalong: 440 1015, ilusalong@spaestonia.ee
Estonia Spa Termid: 447 6865, 447 6870, termid@spaestonia.ee
Hotelli vastuvõtt: 447 6915, ravip@spaestonia.ee


Tai massaaži põhitõed

Tai massaaži nurgakiviks on õpetused kümnest eluenergia kanalist (sen) ja neljast eluelemendist: maa, tuli, vesi ja tuul (õhk). Teades ja tunnetades neid seaduspärasusi, tegeleb massöör nii Sinu keha kui vaimuga. Peamine eesmärk on kõrvaldada eluenergia ringluse häired. Massöör mõjutab Sinu energeetilisi punkte ja liine, korrastab energiavooge ning taastab organismi tasakaalu. Tai massaaž ühendab ühte tervikusse kolme teraapia tehnika – liinimassaaži, lihaste ja kõõluste meridiaanide sügavmassaaži ja jooga elementidega manuaalse teraapia.

Tai massaaž on ohutu ja personaalne. Soovitame massaaži istuva ja väheliikuva elustiili puhul. Sügav lõdvestumine ja pinge langus seansi ajal aitab vabaneda hetkelistest muredest – elate üle meeldivad emotsioonid, pea saab selgeks ning täitub uute ideedega.

Tai massaaž on ideaalne stressi maandamiseks, depressioonist ja kroonilisest väsimusest vabanemiseks, töökuse tõstmiseks ja mõtlemise kiirendamiseks.
Lisaks toimub ainevahetuse korrastamine, immuunsuse tõstmine, jääkainetest vabanemine. Üleliigsed kilod ei tule tagasi, söögiisu on väiksem ning organism ise valib tervislikku toitu. Paraneb selgroo liikuvus ja suureneb liigeste paindlikkus.

Tai massaaž on ravimivaba, loomulik ja ohutu võimalus häälestamaks organismi tervenemisele.


Tai massaaž

Tõelist Tai massaažikunsti on võimalik kogeda vaid siis, kui seda teeb õige kultuurilise ning religioosse tausta ja koolitusega massöör-terapeut. Massaaž mõjub tervendavalt ja toniseerivalt kõikidele inimorganismi süsteemidele ja viib need tasakaalu. Massaažimeister töötab hoolikalt iga teie lihase kallal, varbaotstest kuni pealaeni välja.

Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi sporditraumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile.

Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil ja kliendil on seljas mugavad õhukesed spordirõivad.


Tai massaaž õlidega

Tai massaažis õliga kasutatakse palju heaolu ja külluse tunnet tekitavaid võtteid. Massaažiks kasutatakse neutraalset baasõli. Massaaži toimel paraneb verevarustus, väheneb lihaspinge, paraneb tunduvalt ainevahetus, suureneb naha elastsus ning mis peamine – närvisüsteem tugevneb ja väheneb stress.

Protseduuri teostatakse massaažilaual ja klient on massaaži ajal kaetud rätikutega – paljastatud on vaid masseeritavad kehapinnad.


Tai jalamassaaž

Tai populaarseim ja enimkasutatav loodusravi liik. Massaaž kätkeb endas jala refleksoloogilisi tsoone, Tai liine ja erinevaid jala teraapilisi käsitlusviise nii käega kui massaažipulgaga. Jalatallal asuvate punktide kaudu hinnatakse ning mõjutatakse organismi ja üksikute organite seisundit. Jalatalla massaaži eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja kõikide süsteemide balanseerimine. Teraapia on sügava lõõgastava toimega ja mõjub teraapiliselt kogu kehale – avaldab väga head mõju närvisüsteemile ning aitab unehäirete korral.


Peamassaaž

Tai peamassaaž sai alguse India, Hiina, Singapuri ja Türgi juuksurite ja habemeajajate poolt teenuse lõpetuseks pakutavast peanaha ja juuste masseerimisest.  Tänapäeval tehakse seda massaaži eraldi protseduurina, milles kasutatakse muljumist, ringitamist, hõõrumist, peanaha tõmbamist koljust eemale juustesalkudest tõmmates ja juuste sõrmitsemist, et parandada peanaha ja juuste toitumist ning väljanägemist. Masseeritakse ka kaela ja õlgade tsooni. Lisaks peanaha ja juuste toitumise parandamisele, annab Tai peamassaaž kaela ja õlgade pingepunktide vabastamise ja sügava lõdvestuse.

 

Broneeri tuba