Ravileksikon

Suur valik raviprotseduure liigestele, hingamisteedele ja südamele. Massaažid, soojusravi, soolaravi, vesiravi, rühmatreeningud.

Loe lähemalt
Soolakamber

10€

Soolaravi

Soolaravi toimub soolakambris, kus kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva soola aerosooli, mille sisse hingamine stimuleerib hingamisteede kaitsemehhanisme.

Vaata lähemalt

12€

Ravivann ürtidega

Ravivann on protseduur, kus erinevate ürdiekstraktide ravivõimalusi kasutades on võimalik lõõgastuda, vähendada stressi, parandada ainevahetust ja vereringet ning vaigistada valu.

Vaata lähemalt
Turbaravi

10€

Turbaravi kätele

Turbas sisalduvad bioaktiivsed ained imenduvad rakkudesse ja aitavad moodustada uusi kapillaare. Selle tulemusel pehmeneb nahk, väheneb sügelus ja allergianähud ning lihas- ja liigesvalud.

Vaata lähemalt

Estonia Spa TERMID

Tõelisi saunarõõme naudi Estonia Spa TERMIDE sauna- ja basseinikeskuses, kus kohalikud saunateadmised on ühendatud idamaistega ja lisatud vee nautimise võimalus. Eri saunad, eri kombed, aga üks on ühine – puhtaks saab nii keha kui ka vaim.

Vaata lähemalt
Telli puhkus

NB! Oleme puhkusel ja suletud 30.01.-10.02.2022 

Ootame Sind taas külla alates 11.02.2022


Reisi turvaliselt, hea külaline!

ESTONIA Medical Spa & Hotel hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus!
TAGAME NAKKUSOHUTUSE KONTROLLI
LOE LÄHEMALT