Elektriravi

Magnetravi, diadünaamika, ultraheliravi, amplipulss, darsonvalisatsioon. Sügavsoojendavad, verevarustust ja lümfiringet parandavad ning valu vähendavad protseduurid, mis tavaliselt määratakse arsti poolt.

Elektriravi põhineb looduslike (elekter, magnetväli jms) või inimese loodud (laser) füüsikaliste nähtuste kasutamisel ravi otstarbel. Peamiseks näidustuseks on ägedad valusündroomid (seljavalu, kaelavalu, liigesevalu jm). Elektriraviga parandatakse ka lihas- ja närvitööd, näiteks halvatuse korral.

Ultraheliravi põhineb heli levimisel keha pindmistes kudedes tekkiva soojus- ja võnkumisenergia toimel. Soojustoime kasutamisel paraneb sidekoe elastsus ja leevendub valu. Mehhaaniline toime soodustab kudede taastumist. Ultraheliravi põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja alaägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes, samuti armkudede ja vanade liiteliste protsesside pehmendamine.

Magnetravi põhineb madalasagedusliku elektromagnetvälja toimel inimorganismile. Magnetravil on osteogeneesi soodustav ning turse- ja põletikuvastane toime. Kasutatakse tulemuslikult traumade, alaägedate ja krooniliste liiges- või lülisamba haiguste, veenipõletiku, lümfödeemi ravis.

Elektriravi kuulub meie puhkusepakettide ravivalikusse, protseduurid määratakse vaid arsti poolt.

Lisainfo ja broneerimine: e-post ravip@spaestonia.ee, tel 447 6950, E-R 08.00 – 16.30

Broneeri tuba