Massaažid

Massaaž on kehalist ja vaimset seisundit mõjutav protseduur, mis mõjub rahustavalt ja valuvaigistavalt. Massaaž parandab ainevahetust, tõstab lihaste töövõimet ning on tuntuim stressileevendus- ja pingemaandusviis.

Jalatalla punktmassaaž

Jalatalla punktmassaaž on viis tuhat aastat vana idamaade massaaz, mis seisneb surve avaldamises jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalatald on piirkond, millel on refleksravi seisukohast
eriline tähtsus, kuna jalatallal asuvad kõikide organite ja elundite refleksitsoonid.

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on pehme massaaž, millega stimuleeritakse lümfivedeliku voolu ja ergutatakse jääkainete eemaldamist kehast. Lümfimassaaž lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ning ainevahetushaiguste puhul.

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on pindmine, eeterlike õlidega teostatav massaaž, kus igal eeterlikul õlil on oma kindel toime. Aroomimassaažiga saab leevendada stressi, parandada naha elastsust, vähendada lihasepingeid ja –valusid ning unehäireid ja vererõhu kõikumist.

Meemassaaž

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest. Mett kasutatakse selles kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada ”saastunud” energiat. Meemassaaž parandab füüsilist vormi ja ainevahetust, trimmib nahka ning annab naha kaudu imendudes edasi oma head raviomadused. Meemassaaž ei sobi mee suhtes allergilistele inimestele.

Tselluliidimassaaž

Tselluliidimassaaž on värskendav ja ergutav hooldus probleemsetele piirkondadele. Tselluliidimassaaži eesmärgiks on siluda nahka ja vähendada nn apelsinikoore efekti. Spetsiaalsete antitselluliidiõlide aktiivsed toimeained kiirendavad rakkude ainevahetust, trimmivad nahka ning annavad heaolutunde.

Spordimassaaž

Spordimassaaž on klassikalisest massaažist tugevam ja mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele eesmärgiga parandada lihaskonna verevarustust, sidekoe elastsust, ennetada vigastusi ja aidata parandada juba tekkinud vigastusi.

Refleksoloogia

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia tähendab keha mõjutamist jalatallal asuvate punktide (punktmassaaž) ja piirkondade (tsooniteraapia) kaudu. Mõlemat jalga masseeritakse pöialde, sõrmede ja sõrmenukkidega kindlas järjekorras, suunas ja tugevusega. Tsooniteraapia rahustab ja lõdvestab, ergutab vere- ja lümfiringet, vaigistab valu, tugevdab immuunsüsteemi, tasakaalustab hormonaalsüsteemi.

Lisainfo ja broneerimine: e-post ravip@spaestonia.ee, tel 447 6950, E-R 08.00 – 16.30

Broneeri tuba