30.01.-10.02.2022 suletud

Reisi turvaliselt, hea külaline!

Siin on turvalineSiin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

ESTONIA Medical Spa & Hotel hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus!

Tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame ESTONIA Medical Spa & Hotel´i külastajaid*, kes omavad:

 • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend) või
 • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva).

Noortel, kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud) on nõutud:

 • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend) või
 • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva) või
 • tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust).

COVID-19 tõendi esitamisel tuleb esitada isikusamasust tõendav dokument.
Alla 12 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

NB! MASKIKOHUSTUS. Kõik vähemalt 12aastased isikud peavad kandma avalikes ruumides maski.

*HOTELLIS MAJUTUJAD – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisseregistreerides, ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on hotellil õigus keelduda teenuse pakkumisest. Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt külastada spaakeskust TERMID, spaahoolitsusi, raviprotseduure ja buffet söögisaalis (hotellis majutuja ei pea oma külastuse ajal tõendit uuesti teistes hotelli üksustes esitama).

*SPAAKESKUSE TERMID KÜLASTAJAD – kõigil kes soovivad tulla spaakeskusesse TERMID ja ei majutu hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on spaakeskusel õigus keelduda teenuse pakkumisest.

*SPAAHOOLITSUSTE JA RAVIPROTSEDUURIDE NAUTIJAD – kõigil kes soovivad tulla spaahoolitsusi või raviprotseduure nautima  on kohustus kanda maski.

*KONVERENTSID, SEMINARID jt. GRUPIÜRITUSED, PRIVAATPEOD (Panoraamkohvikus vm.)  – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil üritusel osalejatel (sõltumata grupi suurusest) on üks eelnevalt nimetatud tõendist olemas.

Koostöös Eesti Terviseameti ja teiste ametkondadega oleme ESTONIA Medical Spa & Hotel´is toimuva põhjalikult läbi mõelnud, et Sinu majutus meie juures võiks olla ohutu. Selleks, et saaksime turvalisuse tagada, palume tutvuda järgmiste selgituste ja juhistega.

Kõik hotellitoad on läbinud põhjaliku desinfitseerimise ja puhastuse ning läbivad selle taas enne uue külalise saabumist. Lisaks oleme tihendanud hotelli üldalade puhastamise graafikut.

Hommikusööki pakutakse 5. korruse buffet-restoranis tööpäeviti kell 7:00-10:00 ja kell 7:00-11:00 nädalavahetustel. NB! Alates kella 09:00 võib hommikusöögil olla külastajaid rohkem.EAS_Turismimärgis_COVID-19 SAFE _ CLEAN_VISIT PÄRNU_rgb_ENG

HOIAME KOOS VIIRUSE LEVIKU KONTROLLI ALL!

 • Palun hinda enne tulekut oma tervist ja haigussümptomite esinemisel tule parem teinekord. Ole mureta, broneeringu muutmise või tühistamise eest me lisatasu ei võta.
 • Arvestame hajutatuse nõudega ning hoidume võõrastest inimestest viiruse leviku seisukohalt mõistlikusse kaugusesse.
 • Hoiame käed puhtad – desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad paljudes kohtades hotelli avalikel aladel. Kätepesu on viiruse leviku tõkestamiseks väga tõhus – palun pese käsi!
 • Teenuste eest tasumisel arvelda võimalusel kaardiga.

NB! Loobu hotelli, veekeskuse ja spaa külastamisest kui:

 • Sul on COVID-19 haigestumise või COVID-19 haigestunuga lähikontaktis olemise tõttu isolatsiooni kohustus
 • Sul esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms)
 • Sul lasub liikumisvabaduse piirang kõrge COVID-19 haigestumusega riigist naasmise tõttu
 • Soovitame sul jätta enda andmed meile (nimi ja telefoni nr), et saaksime vajadusel informeerida võimalikust nakkushaigega kokkupuutest.

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad SIIT.

Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et Sinu puhkus meie juures mööduks ühteaegu nii turvaliselt kui nauditavalt!
Ootame Sind!

Telli puhkus