Majutusele lisaks spaateenuste paketid al 20 €

Soovime, et naudiksid oma külastust ESTONIA Medical SPA & Hotellis maksimaalselt ning soovitame Sul oma majutuspaketile lisaks broneerida ka spaaprotseduurid, mis aitavad lõõgastuda ja tervist turgutada!

Mõistame, et sageli on keeruline teha ise valik pikast protseduuride loetelust ja seetõttu oleme Sinu jaoks mugavalt kokku pannud kaks spaateenuste paketti:estonia-medical-spa-soolakamber-1

“IMMUUNSUSE HEAKS” – soolakamber tugevdab immuunsust, soe käteparafiin kingib Sulle pehmed käed ning annab mõnusalt soojendava efekti ning lõõgastusteraapia massaažitoolis naudid kogu selja massaaži.
– 1 x soolakamber 30 min
– 1 x soe virsikuparafiin kätele 15 min
– 1 x lõõgastusteraapia 15 min
Paketi hind (3 teenust): 20 € (eraldi ostes 27 €)

Lisainfo ja broneerimine: e-post ravip@spaestonia.ee, tel 447 6950, E-R 08.00 – 16:30

“SPAAS SÄRAVAKS” – võta aega lõõgastumiseks ja nautimiseks! Ilus ja värske jume, võrratu jalahoolitsus, mis aitab kehast mürkaineid väljutada ning erilised massaaži tehnikad, mis kingivad uut energiat!
– 1  x näo- ja dekoltee massaaž ja mask (vastavalt nahatüübile) 25 min
– 1 x magneesiumi jalahoolitsus 40 minESTONIA Medical Spa & Hotel_autor Björn OÜ45
– 1  x Bali peamassaaž 20 min
Paketi hind (3 teenust): 67 € (eraldi ostes 75 €)

Lisainfo ja broneerimine: e-post ilusalong@spaestonia.ee, tel 44 01015

TÄHELEPANU! ESTONIA Medical Spa & Hotel hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus! Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele tagame külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame ESTONIA Medical Spa & Hotel´i külastajaid, kes omavad kehtivat COVID-19 tõendit. Täpsema info leiad SIIT!

Telli puhkus