Estonian Way of Wellness

ESTONIA Resort Hotel & Spa – spaa- ja konverentsihotell Pärnus

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** – A.H. Tammsaare 4a/6, 80010 Pärnu, Estonia


resort-hotel-building-450pxESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uus hotell, mis kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne SPAA- ja SAUNAKESKUS koos ACTIVESPA-ga, kus kliendid saavad teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega nii spaahoolitsusi nautides kui ka jooga ja rühmatundides.

Uues kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Kaks Deluxe tuba on invatoad, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.
Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele (vaid ette tellimisel, lisatasu 25 €/öö).

Eriline tähelepanu une kvaliteedile!

Lähtudes mitmekümneaastasest kogemusest hotellide ja ravispaade pidamisel, valisime välja vooditooted, mis vastaksid võimalikult paljude inimeste ootustele. Oleme maailmas esimene hotell, kus on kasutusel SleepAngel™ padjad – maailma kõige puhtamad padjad, mis blokeerivad pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viirusi. Tekid on Thinsulate’i kvaliteetsest puuvillakangast. Need eriliselt kerged, mõnusalt soojad, hea hingavusega ja niiskuskindlad tekid tagavad kliendile magamise ajal maksimaalse puhkuse.

SleepAngel patju saate osta hotelli vastuvõtust või juhul, kui see ei mahu teie kohvrisse, siis tellige e-poest www.sleepangel.eu – sisestage sooduskood: RESORT ja saate 10% hinnasoodustust!

Broneeri online »

Standardtuba
Standardtoad

Superiortuba
Superiortoad

resort-tuba-900px
Deluxe-toad

Sviit

Sviidid

Broneeri tuba