ESTONIA Resort Hotel & Spa – spaa- ja konverentsihotell Pärnus

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** – A.H. Tammsaare 4a/6, 80010 Pärnu, Estonia


resort-hotel-building-450px

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uus hotell, mis kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne SPAA- ja SAUNAKESKUS.

Uues kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Üks peretuba on sobilik ka ratastooliga külastajale, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.
Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele (vaid ette tellimisel, lisatasu 25 €/öö).

Eriline tähelepanu une kvaliteedile!

Lähtudes mitmekümneaastasest kogemusest hotellide ja ravispaade pidamisel, valisime välja vooditooted, mis vastaksid võimalikult paljude inimeste ootustele. Oleme maailmas esimene hotell, kus on kasutusel SleepAngel™ padjad – maailma kõige puhtamad padjad, mis blokeerivad pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viirusi. Meie tekid on kvaliteetsest puuvillakangast, eriliselt kerged, mõnusalt soojad, hea hingavusega ja niiskuskindladning tagavad kliendile magamise ajal maksimaalse puhkuse.

SleepAngel patju saate osta hotelli vastuvõtust või juhul, kui see ei mahu teie kohvrisse, siis tellige e-poest www.sleepangel.ee – sisestage sooduskood: resort2021 ja saate 5% hinnasoodustust!

TÄHELEPANU! ESTONIA Resort Hotel & Spa hoolib väga, et iga külastajad tunneks end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba ning lõõgastav puhkus! Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele tagame külastajate nakkusohutuse ja kontrolli. Täpsema info leiad SIIT!

Broneeri online »

Standardtuba
Standardtoad

Superiortuba
Superiortoad

resort-tuba-900px
Deluxe-toad

Sviit

Sviidid

Broneeri tuba