Hotell on avatud!

Restoran NOOT

TÄHELEPANU!

Meil on hea meel, et piirangud hakkavad lõppema ning peagi saame taas oma külalistele kõiki meie maja teenusid pakkuda. Toome välja olulisemad avamise kuupäevad:

 • Restorani NOOT suveterrass on avatud E-P 12-21, al 24.05 E-P 12-22.
 • 24.05 avame restorani NOOT siseruumi E-P 12-22.
 • Kohvik NOOT lõunapakkumist saab süüa suveterrassil E-R 12-15; 24.05 avame ka Kohvik NOOT siseruumi E-R 12-15.
 • 24.05 avame konverentsikeskuse.
 • Kuni 23.05 (k.a) kehtib lühendatud spaahoolitsuste menüü, al 24.05 pakume külastajatele taas nautimiseks laiema valiku spaahoolitsusi (v.a näohoolitsused).
 • 31.05 avame spaakeskuse SPA & SAUN ning privaatsauna KADAKA klubi.

Avamistega seoses järgime kõiki nõudeid (leiad SIIT) nagu täituvuse piirang, maski kohustus, 2+2 jne. Palume oma külalistelt mõistvat suhtumist ja vastutustundlikku käitumist!

Hotellis majutuvatele külalistele

Pakume kuni restoranipiirangute lõpetamiseni (kuni 23.05.2021 k.a) võimalust nautida personaalset hommiku,-lõuna-ja õhtusööki igale toale privaatselt sisse seatud söögitoas. Anname kõik oma panuse viiruse leviku peatamiseks! Ilusat kevade jätku ja püsige terved! Restorani NOOT “Telli tuppa menüü” on tutvumiseks SIIN.

10  1

 

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** restorani NOOT à la carte menüü on inspireeritud modernsest Eesti köögist. Meie peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid. Suvehooajal avatud ka väliterrass!

Aadress A. H. Tammsaare pst 4a, Pärnu
Asukoht kaardil Google Maps

Restorani NOOT eripakkumised:

 • Kokateatri etendused seltskondadele NB! Lähtudes Terviseameti antud soovitusest jätta koroona leviku tõkestamiseks ära suletud ja kitsastes tingimustes toimuvad üritused, peatame ajutiselt kokateatrite korraldamise.Suurepärane toiduelamus, uued oskused ja tipptegijate nõuanded garanteeritud!
  Loe lisaks »
  NB! Lähtudes Terviseameti antud soovitusest, jätta koroona leviku tõkestamiseks ära suletud ja kitsastes tingimustes toimuvad üritused, peatame ajutiselt kokateatrite korraldamise.

Kohvik NOOT avatud E-R 12-15

Tutvu Kohvik NOOT lõunapakkumiste menüü ja infoga SIIN.

Kohviku rikkaliku ja tervisliku valikuga salatibaarist saate endale kokku panna meelepärase salati. Päevasupp pakub kiiret ja sooja kõhutäit ning koogivalik suurepärase energialaengu ülejäänud tööpäevaks. Lähemalt »

Tellimused: laudade reserveerimine kodulehe tellimuse kaudu
Palume lauareserveeringud ja tellimused edastada vähemalt 24h enne saabumist. Terrassile me lauabroneeringut ei garanteeri!

Lisainfo: e-post noot@spaestonia.ee, tel 00372 440 1012
FB

The Culture Trip soovitab: TOP10 restaurants in Pärnu »
Estonian Gastronomy Guide 2017-2018:
 Dining Recommendations (lk 58-59)»

 

Broneeri tuba