17.-28.01.2021 puhkame, SPA & SAUN avatud!

Restoran NOOT

Restoran NOOT avatud:

E-K 17-22
N-P 13-22

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** restorani NOOT à la carte menüü on inspireeritud modernsest Eesti köögist. Meie peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid. Suvehooajal avatud ka väliterrass!

Aadress A. H. Tammsaare pst 4a, Pärnu
Asukoht kaardil Google Maps

Restorani NOOT eripakkumised:

  • Kokateatri etendused seltskondadele NB! Lähtudes Terviseameti antud soovitusest jätta koroona leviku tõkestamiseks ära suletud ja kitsastes tingimustes toimuvad üritused, peatame ajutiselt kokateatrite korraldamise.Suurepärane toiduelamus, uued oskused ja tipptegijate nõuanded garanteeritud!
    Loe lisaks »
    NB! Lähtudes Terviseameti antud soovitusest, jätta koroona leviku tõkestamiseks ära suletud ja kitsastes tingimustes toimuvad üritused, peatame ajutiselt kokateatrite korraldamise.

Kohvik NOOT avatud E-R 12-15

Kohviku rikkaliku ja tervisliku valikuga salatibaarist saate endale kokku panna meelepärase salati. Päevasupp pakub kiiret ja sooja kõhutäit ning koogivalik suurepärase energialaengu ülejäänud tööpäevaks. Lähemalt »

Tellimused: laudade reserveerimine kodulehe tellimuse kaudu
Palume lauareserveeringud ja tellimused edastada vähemalt 24h enne saabumist. Terrassile me lauabroneeringut ei garanteeri!

Lisainfo: e-post noot@spaestonia.ee, tel 00372 440 1012
FB

The Culture Trip soovitab: TOP10 restaurants in Pärnu »
Estonian Gastronomy Guide 2017-2018:
 Dining Recommendations (lk 58-59)»

 

Broneeri tuba