Kinkekaart

KINGI ELAMUSI!

Kingi oma lähedastele, sõpradele ja kolleegidele puhkust, aega iseendale, võimalust rutiinist välja tulla ja nautida võimalusi, mida pakub 4* kuurorthotell ESTONIA Resort Hotel & Spa****.

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** kinkekaardid on saadaval paberkandjal või e-kinkekaardina ning valikus on nii teenusepõhised elamus-kinkekaardid kui summalised kinkekaardid.

PABERKANDJAL KINKEKAART

kinkekaardid3

Paberkandjal kinkekaardi saab osta hotelli vastuvõtus, tasumisega kohapeal või tellidakodulehelt, sel juhul on tasumine arvega. Saadame kinkekaardi arve tellija e-posti aadressile ning peale arve tasumist postitame kinkekaardi soovitud aadressile. Palun arvestada kättetoimetamisajaga vähemalt 5 – 7 tööpäeva alates ettemaksuarve tasumisest. Kinkekaardi maksumusele lisandub saatmiskulu tavapostiga 2,90 € (koos käibemaksuga), tähitud kirjana 5,50 € (koos käibemakusga) või  Itella Smartposti automaati 4,90 € (koos käibemaksuga).

E-KINKEKAART

E-kinkekaardi soovi korral saadame e-kinkekaardi arve tellija e-posti aadressile. Peale arve tasumist saadame e-kinkekaardi tellijale e-posti teel.

Telli elamus-kinkekaart siit »
Telli summaline kinkekaart siit »

Lisainfo: +372 440 1017, resorthotel@spaestonia.ee

 

Broneeri tuba