Spaahoolitsused

kakskolm550x360

Meie kuurorthotelli spaahoolitsuste menüü on sama värvikas ja mitmekülgne nagu Eesti viimaste sajandite ajalugu. Eestimaiste spaahoolitsuste menüüsse lisavad särtsu ja vürtsikust India spaakultuurist pärinevad Sundari hoolitsused. Unikaalsena Eestis kutsume teid proovima soolakristallide hellitust spetsiaalsel soolalaual!

Muinasajal kasutati Eestis ära pea kõik, mis loodusest võtta oli – taimed, muld, savi, kivid, vesi ja tuli. Sama põhimõte kehtib ka India traditsioonilises raviviisis, kus öeldakse, et kõik ümbritsev mõjutab meid kas ühes või teises suunas ehk midagi on millegi vastu alati kasulik.

Spaahoolitsused toimuvad spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Pane tähele!

  • Palume kohale tulla 5 minutit enne hoolitsuse algust. Hilinemisel kuni 5 minutit lüheneb hoolitsuse aeg selle aja võrra. Pikema hilinemise puhul ei saa me hoolitsuse toimumist garanteerida.
  • Mõistame, et teinekord võivad plaanid muutuda ja ei ole võimalus hoolitsusse tulla, kuid palume tühistusest teavitada vähemalt 24h ette. Tühistamata jätmise korral on hotellil õigus küsida kliendilt broneeritud hoolitsuse summa tasumist.

Spaahoolitsuste menüü

Ehe ja eestimaine

Meie eestimaiste spaahoolitsuste loomisel saime inspiratsiooni nii Eesti loodusest kui ka iidsetelt taimetarkadelt, kes läbi aegade on täiustanud Eesti pärimuse alustalasid. Kõik hoolitsuste toimeained on valitud Eesti pärimusmeditsiini spetsialistide poolt, lähtudes tervendavast, nahka süvitsi hooldavast ja niisutavast toimest.

Sundari idamaine

Eestlased on läbi aegade olnud reisihimulised ja avatud kõigele heale, mis teiste rahvaste poolt juba kasutusele on võetud. Nii pakume ka meie oma uues kuurorthotellis võimalust proovida India juurtega Sundari sarja eksootilisi hoolitsusi. Kõik Sundari hoolitsused algavad Dosha kehatüübi väljaselgitamisega, mille järel valitakse just Sulle sobivad aroomid ja hoolitsuste ajal kasutatavad toimeained.

Klassika

Neile, kes soovivad tuttavat ja turvalist võimalust oma keha eest hoolitseda!

Soolakristallide hellitus

Unikaalne Eestis! Soojendusega soolalaual kogete soola tervendavat mõju hingamisteedele, nahale, liigestele ja kogu immuunsüsteemile terviklikult.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee.

 

 


 

Broneeri tuba