Kätele ja jalgadele

» Ehedad eestimaised kätehoolitsused
» Klassikalised kätehoolitsused

» Ehedad eestimaised jalahoolitsused
» Klassikalised jalahoolitsused

EHEDAD EESTIMAISED KÄTEHOOLITSUSED

Saialille kätehoolitsus mesilasvahaga
60 min 52 €

Saialill paitab ja pehmendab nahka ja on oma olemuselt leebe ja turvaline. Sobib hästi nii noorele kui ka küpsele nahale. Rahvameditsiinis on saialille kasutatud pea kõige ravimiseks – kus viga näed, seal saialill aitab. Saialill annab kehale võimsaid tervenemise käske luues sellega kehas tasakaalu. Saialill esindab päikeseenergiat tuues oma lõhna ja värvilise olemusega meie meeltesse rõõmu, päikesest pakatavat kuldset jõudu ja heaolutunnet. Magneesium on organismile väga vajalik aine, mida omistatakse kõige paremini just naha kaudu. Magneesium aitab leevendada stressi, unehäireid ning peavalu.

Luksuslik kätehoolitsus algab magneesiumi-saialille kätevanni ja saialilleseebi pesuga spetsiaalses vannis. Küüned viilitakse ja küünenahad korrastatakse, järgneb küünte ja naha toitmine elastsust parandava päevalilleseemne õliga ja Eesti mesilasvaha mähisega kätele. Ei sisalda küünte lakkimist.

Mesilasvahaga kätehoolitsus koos õlgade mudimisega
30 min 39 €

Mesilasvaha on üks toitvamaid ja looduslikumaid niiskusesidujaid. Sooja toimel imendub mesilasvaha läbi naha ja kiirendab vere- ja lümfiringe liiklust, mis hakkab seisma jäänud vedelikku kehast välja viima, samal ajal tervendades väliselt tekkinud nahalõhesid. Linaõli omab sügavniisutavat toimet ja sobib eriti hästi kergesti karedaks muutuvatele kätele. Juba mähist peale kandes võib tunda, kuidas mee magus lõhn rahustab ja toob päikesepaiste meeltesse.

Hoolitsus algab käte pesemisega saialille seebiga kuni küünarnukkideni. Seejärel mähitakse käed mesilasvaha parafiiniga ja pannakse villaste kinnaste sisse. Mähise ajal tehakse kliendile õlgade ja kaelasoonte mudimine. Hoolitsuse lõpetuseks kerge massaaž kätele nahale jäänud linaõliga.

KLASSIKALISED KÄTEHOOLITSUSED

Klassikaline maniküür
60 min 43 €

Kaunid ja hooldatud käed lisavad enesekindlust. Puhtad ja hoolitsetud küüned on iga naise ja mehe visiitkaart. Klassikalise maniküüri käigus tehakse kätele kätevann, korrastatakse küünenahad, viilitakse, poleeritakse küüned, kerge massaažiga kreemitatakse käed niisutava kätekreemiga. Soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kauni säraga käed.

EHEDAD EESTIMAISED JALAHOOLITSUSED

Rukkilille jalahoolitsus
60 min 44 €

Juba vanaemade emad teadsid, et rukkilille toime on turseid alandav ja vereringet kiirendav. Mis võiks olla parem, kui peale pikka tööpäeva, väsitavat jalutuskäiku või auto- või lennureisi panna oma jalad mõnusalt sooja jalavanni, kui lavendli eeterliku õli aroomid rahustavad ja toovad tagasi tasakaalu meeltesse. Magneesiumisoola helbed aitavad ennetada jalakrampe ja lihastõmblusi, sooda sügavpuhastab jalad päeva jooksul kogutud mustusest. Männitõrvalõhnaline seep lisab antibakteriaalset toimet, mesi pehmendab, ravib ja toidab ning linaõli niisutab ja turgutab meie jalgu.
Luksuslik jalahoolitsus algab rukkilille jalavanniga, mille osa on ka jalgade pesemine tõrva-nõgese seebiga, koorimine meresoola-sooda-nõgeseürdi seguga. Sellele järgneb massaaž mee-linaõliga ja mähis jalgadele maavillastes sokkides, lõpetuseks värskendus lilleveega.

Rukkilille jalahoolitsus pediküüriga
90 min 64 €

Juba vanaemade emad teadsid, et rukkilill alandab turseid ja kiirendab vereringet. Mis võiks olla parem, kui peale pikka tööpäeva, väsitavat jalutuskäiku või auto- ja lennureisi panna oma jalad mõnusalt sooja jalavanni, kui lavendli eeterliku õli aroomid rahustavad ja toovad tagasi tasakaalu meeltesse. Magneesiumisoola helbed aitavad ennetada jalakrampe ja lihastõmblusi, sooda sügavpuhastab jalad päeva jooksul kogutud mustusest. Männitõrvalõhnaline seep lisab antibakteriaalset toimet. Mesi pehmendab, ravib ja toidab ning linaõli niisutab ja turgutab jalgu.

Luksuslik jalahoolitsus algab rukkilille jalavanniga, mille osa on ka jalgade pesemine tõrva-nõgese seebiga. Järgneb koorimine meresoola-sooda-nõgeseürdi seguga ja pediküür. Hoolituse lõpetab kerge jalamassaaž mee-linaõliga ning mähis jalgadele maavillastes sokkides. Ei sisalda küünte lakkimist.

Värskendav jalahoolitsus
30 min 38 €

Jalahoolitsus värskendab ja pakub leevendust väsinud jalgadele.

Hoolitsuse käigus kooritakse jalad sooda-soola-nõgesürdi koorijaga. Meresoola ja sooda segul on sügavpuhastav, antibakteriaalne ja kooriv toime. Nõgesürt on hea enesetunde tõstja, lisab vastupanuvõimet ja elujõudu.
Peale koorimist tehakse jalgadele kuni põlvedeni massaaž piparmündi massaažimaskiga. Mask on värskendava lõhnaga, annab energiat ja lõõgastab.

Hoolitsuse tulemuseks on jalgades imeliselt kerge ja värske tunne.


KLASSIKALISED JALAHOOLITSUSED

Klassikaline pediküür
60 min 49 €

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus.

Hoolitsust alustatakse puhastava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Eemaldatakse nahapaksendid ja pahkunud nahk. Hoolitsuse lõpetab kerge jalamassaaž jalakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kaunilt korras jalad.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee.

Broneeri tuba