Soovitame meestele!

Kanepi kehahoolitsus
15 min 29 €

Kanepi kehahoolitsuse käigus eemaldatakse kehalt surnud naharakud. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hoolitsus hästi naha niisutamiseks. Kanepiõli  aitab lõõgastuda, hoida naha kaitsefunktsiooni, vähendab sügelust ning pidurdab naha vananemisprotsessi.

Kanepiõli massaaž
60 min 59 €

Kanepiõli massaaž pakub kogu keha lõõgastavat massaaži kanepiõliga. Kanep on üks iidseimaid taimi, mida on sajandeid kasvatatud vastupidava kiu- ja õlirikaste seemnete saamiseks. Kanepi välispidisel kasutamisel on vananemisvastane toime. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hästi naha niisutamiseks ja tänu omega3 rasvhapete hulgale on väga tugev looduslik rasvapõletaja. Leevendab sportimise tagajärjel tekkinud lihaspingeid.

Magneesiumi ja koduõlle vannihoolitsus
30 min 35 €

Magneesium on üks tähtsamaid mineraalained, mida meie organism normaalseks funktsioneerimiseks vajab. Eriti hästi omandab keha magneesiumi läbi naha soojas vannivees. Magneesiumi vannihoolitsus sobib hästi magneesiumi puuduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Koduõllel on tänu humalale palju häid ja tervislikke omadusi, mis on kasulikud nahale, liigestele ja närvisüsteemile. Humal sisaldab B6 rühma vitamiine, seega tugeva rahustava toimega. Magneesiumi ja koduõlle vann leevendab pingeid, värskendab ja annab uut energiat. Peale vanni ja keha kreemitamist rahustava ja niisutava koduõlle massaažilosjooniga jääb nahk eriti pehme ja enesetunne mõnus.

Sundari näohoolitsus meestele
60 min 69 €

Spetsiaalselt meestele mõeldud näohoolitsus, mis on loodud arvestades meeste näonaha erilisi vajadusi ja Neemipuu tugevalt ravivat toimet. Hoolitsuses kasutatakse ensüümkoorijat, Neemipuul ja avokaadol põhinevat niisutajat, mis pehmendab nahka ja ravib raseerimisel tekkinud põletikku või nahavigastusi. Peale hooldust jääb nahk meeldivalt värske, puhas ja pehme. Amrus küünal annab energiat ja värskendab meeli.

Golfimassaaž
45 min 52 €

Golfimassaaz on eelkõige mõeldud neile, kes tunde (murul) kõndinud, kätega täpset lööki rihtides õlad ja selja pingesse ajanud…
Golfimassaaž on kombinatsioon klassikalisest massaažist ja soonetasumisest, sisaldades iidsele Eesti massaažile omaseid sõtkumisi ja venitusi, rõhku pannes jalgadele ja seljale. Enne mudakreemi massaaži, soojendame lihaseid kaerakottidega ja turgutame väsinud jalgu piparmündi kreemiga. Golfimassaaž on suurepärane hoolitsus lihaspingete- ja valude leevendamiseks.

 

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee.

Broneeri tuba