Massaažid

» Ehedad eestimaised massaažid
» Sundari idamaised massaažid
» Tai massaaz
» Klassikalised massaažid

EHEDAD EESTIMAISED MASSAAŽID

Väge andev taimekubu massaaž
60 min 59 €

Väge andev taimekubu massaaž tehakse soojendatud taimekubudega ja kombineeritud iidsete eesti massaaživõtetega. Eesti ravimtaimedest koosnevad taimepallid koos toitvate taimeõlidega lõõgastavad maksimaalselt lihas- ja närvipingeid, väestavad meeli ja tundeid. Massaaž on  vereringet ergutav, tugevatoimeline lihastele, samas meelt ja tundeid rahustav ja pingeid vabastav
Vastavalt aastaajale valitud taimede toimest sobib massaaž valutavatele liigestele, kõhuhädadele, külmetusele, haavanditele, krampidele, närvilisusele,  põletikele, valudele, unetusele või nahahädadele. Väga hea naharavi – sobilik eriti peale päevitamist.

Soonetasumine ehk iidne Eesti massaaž
60 min 54 €

Soonetasumise alged ulatuvad tõenäoliselt juba aastatuhandete taha. Erinevates Eesti paikades nimetati seda erinevalt. Maakeelsed sõnad olid mudimine, mutsimine, triikimine, katsumine, tasumine jms. Sõna massaaž on tegelikult alles hiline laensõna.

Eesti pärimusmeditsiini koguja ja õpetaja Alar Krautman on seni säilinud teadmistest kokku  pannud tänapäeva vajadusi ja teadmisi arvestava tervikliku massaaži. Iidsel Eesti massaažil on äratuntavalt eristuv käekiri, omapärane justkui regilaulu meenutav rütm ja väga tõhus kehakäsitlus. Massaaž on loodud selleks, et hoida organism korras ja tasakaalus, tervendada nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme.

Nagu enamus külmema piirkonna loodusrahvaste ravisid, tehakse ka iidse Eesti massaaži läbi kergete ja õhukeste riiete. Kuigi Vana-Eesti massaažil on ka õli, salvi, mee, vms määrdeainega tehtav variant (tehti vanasti eelkõige saunas), tasuks esimesena proovida siiski riietega massaaži. See annab võimaluse massööril vabalt teha loksutusi, venitusi, võtta sisse erinevaid kehaasendeid ja teha muid tõhusaid võtteid. Selles on ühendatud meie esivanemate vanad tarkused ja tänapäeva teadmised. Tulemuseks on tõhus meetod, milles on nii maa väge kui ka tarku ja toimivaid lihaskäsitlusi, liigeste ja siseorganite tervendamisele kaasa aitamist ning üldise keha tasakaalu ja väe taastamist.

Soonetasumine toimub põrandal matil. Klient on kerges riides või linaga kaetud. Massaaži tehakse keha loksutades, venitades, kasutades erinevaid kehaasendeid ja võtteid, milles on nii maa väge kui ka tarku ja toimivaid lihaskäsitlusi, liigeste ja siseorganite tervendamisele kaasa aitamist. Ühendatud on esivanemate vanad tarkused ja tänapäeva teadmised.
Sobib kõigile, kes soovivad enda keha ja väge korrastada, eriti neile, kes armastavad lõõgastavat, kuid tugevat ning sügavatoimelist käsitlust. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib iidset Eesti massaaži teha nii kogu kehale või  ka keskendudes vaid ühele kehapiirkonnale.

Meekuuli massaaž
30 min  38 €
60 min 54 €

Mett on laialdaselt kasutatud ja kõrgelt hinnatud juba 2500 aastat. Eestis hakati mesindusega tegelema muinasajal. Juba vanad eestlased olid teadlikud mee kasulikest omadustest. Seda kuldset loodusandi on lisaks nahka pehmendavale toimele kasutatud ka tervist tugevdava vahendina ning aktiivse elu pikendajana.
30 min – keha osaline massaaž meeõli ja -kuuliga.
60 min – kogu keha massaaž meeõli ja -kuuliga.

Kanepiõli massaaž – SOOVITAME ka MEESTELE!
60 min 54 €

Lõõgastav massaaž kogu kehale kanepiõliga. Kanep on üks iidsemaid taimi, mida on sajandeid kasvatatud vastupidava kiu- ja õlirikaste seemnete saamiseks. Kanepi välispidisel kasutamisel on vananemisvastane toime. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hästi naha niisutamiseks ja tänu omega3 rasvhapete hulgale on väga tugev looduslik rasvapõletaja. Leevendab ka sportimise tagajärjel tekkinud lihaspingeid.

Lõdvestav turjamassaaž
30 min 38 €

Lõdvestav turjamassaaž on töövõimet taastav hoolitsus õlavöötme piirkonnale, mis on enim pingete käes vaevlev piirkond. Hoolitsuse alguses soojendatakse turi soojapadjaga ja seejärel vabastatakse pingetest massaažiga. Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne. Valu räägib meile liigsest pingul olekust, lihasjäikusest, stressist ja annab märku, et on aeg probleem lahendada…

Mudamassaaž mähisega
60 min 57 €

Ravimudaga massaaž ja sellele järgnev mudamähis annavad koosmõjuna suurepärase tulemuse. Tagab naha intensiivse niisutuse  ja uuenemise,  soodustab kaalukadu ja tõstab toonust. Samuti on mudamähis tõhus lihasluukonna- ja liigeste vaeguste ning radikuliidi leevenduseks.

Hoolitsus algab lõõgastava mudamassaažiga üle terve keha. Soe ja kreemja konsistentsiga muda lõdvestab lihaspingeid ning toimib samaaegselt ka koorijana. Massaaži abil valmistatakse nahk ette maski toimeainete paremaks mõjumiseks. Muda aitab leevendada nahaprobleeme ning annab sileda ja noorusliku jume. Käina lahest pärinev Hiiumaa muda on Eesti ravimudadest kõige kvaliteetsem – kõige puhtam, mineraaliderohkem ja aluselisem. Hoolitsuse lõppedes on nahk siidjalt pehme.

Soovitame pere pesamunadele! Väekas mudimine (lastele kuni 14 a)
20 min 25 €

Mudimine sobib lastele vanuses 5-14 aastat. Massaaži teostatakse läbi rätiku. Muditakse, hõõrutakse, loksutatakse, väänatakse ja venitatakse. See on hea võimalus tutvustada tulevastele spaagurmaanidele maassaažimaailma.

SUNDARI IDAMAISED MASSAAŽID

Sundãri Abhyanga massaaž
60 min 59 €

Sundãri Abhyanga (sõna-sõnalt: “õlimassaaž”) massaaž on spetsiaalne, sügavat lõõgastust pakkuv punktmassaaž. Rütmiline massaaž aktiveerib seisvat energiat, kasutades sooja õli, mille abil taastatakse energia liikumine.

TAI MASSAAZ

Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Tõelist Tai massaažikunsti on võimalik kogeda vaid siis, kui seda teeb õige kultuurilise ning religioosse tausta ja koolitusega massöör-terapeut. ESTONIA Resort Hotel & Spa-s pakume teenust koostöös professionaalsete ja kogenud Tai meistritega.

Tai massaaž on ravimivaba, loomulik ja ohutu võimalus häälestamaks organismi tervenemisele. Soovitame massaaži istuva ja väheliikuva elustiili puhul. Sügav lõdvestumine ja pinge langus seansi ajal aitab vabaneda hetkelistest muredest – elate üle meeldivad emotsioonid, pea saab selgeks ning täitub uute ideedega. Tai massaaž on ideaalne stressi maandamiseks, depressioonist ja kroonilisest väsimusest vabanemiseks, töökuse tõstmiseks ja mõtlemise kiirendamiseks. Lisaks toimub ainevahetuse korrastamine, immuunsuse tõstmine, jääkainetest vabanemine.

Tai massaaž
60 min 56 €
90 min 69 €
120 min 83 €

Tai massaaž õliga
60 min 56 €
90 min 69 €
120 min 83 €

Tai jalatalla massaaž 60 min 50 €

Tai pea ja õlavöötme massaaž 30 min 35 €

KLASSIKALISED MASSAAŽID

Klassikaline massaaž
30 min 34 €
60 min 49 €
90 min 64 €

Klassikalise massaaži eesmärk on teraapiliselt mõjutada lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel jäigad lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks, taastab organismis ainevahetuse protsessid, parandab lihastoonust, muudab naha pringiks ja elastseks, tekitab kerguse tunde, põletab rasvu, mõjub positiivselt liigestele, hingamis- ja närvisüsteemile.
30 min – osaline massaaž ühele probleemsele kehapiirkonnale
60 min – klassikaline üldmassaaž kogu kehale
90 min – klassikaline üldmassaaž ja ekstra tähelepanu probleemsele kehapiirkonnale

Meemassaaž
60 min 54 €

Mett on juba vanad eestlased kasutanud kleepainena, mille abil organismist saastunud energiat eemaldada. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Mee raviomaduste ja massaaži imeline koostoime parandab vereringet sügaval nahakihtides ja lihastes, soodustab siseorganite ja kudede toitumist, aitab tõhusalt tselluliidiga võidelda, suurendab lümfivoogu ja puhastab nahka. Peale meemassaaži Te lihtsalt muutute tervemaks ja nooremaks! Nahk muutub siidiseks, pringiks ja siledaks.
60 min – klassikaline massaaž meega kogu kehale

Lümfimassaaž
60 min 54 €

Lümf on vedelik, mis moodustab neljandiku meie kehast, mis uhub ja ümbritseb kõiki keha rakkusid. Lümfaatilise vedeliku efektiivne äravool on ülesanne number üks mitte ainult organismi puhastumisel ja tselluliidi moodustamisega võitlemisel, vaid ka terve organismi normaalse funktsioneerimise tagamisel.
Lümfimassaaž on nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Lümfimassaaž lõdvestab ja leevendab lihaspingeid ning valu. Võtted on õrnad, pumpavad, aeglased ja suunavad vedelikku lümfisõlmede poole. Lümfimassaaž aitab alandada turseid, suurendab organismi immuunsust, kiirendab ainevahetust, aitab kaasa vigastuse kiiremale paranemisele.

Golfimassaaž
45 min 47 €

Golfimassaaž on eelkõige mõeldud neile, kes tunde (murul) kõndinud, kätega täpset lööki rihtides õlad ja selja pingesse ajanud… Golfimassaaž on kombinatsioon klassikalisest massaažist ja soonetasumisest, sisaldades iidsele Eesti massaažile omaseid sõtkumisi ja venitusi, rõhku pannes jalgadele ja seljale. Lihaste töötlemiseks sügavuti kasutatakse lisaks soojendatud kaerakotti.
Golfimassaaž on suurepärane hoolitsus lihaspingete- ja valude leevendamiseks.

Turbamassaaž
50 min 49 €

Turbaprotseduuride toime põhineb soojusel, bioaktiivsete ainete ja antiseptiliste omaduste koosmõjul. Turba toimeained toidavad nahka, elavdavad vereringet ja ainevahetust ning higi viib kehast välja jääkained.
Turbamassaaži käigus kantakse soojendatud turvas seljale, selg kaetakse kilega ja soojade kaerakottidega. Soojendav turbamähis kestab 20 minuti. Mähise ajal tehakse massaaži kätele ja jalgadele.
Mask eemaldatakse kuppudega masseerides, mis omakorda lõdvestab lihaseid.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba