ESTONIA Resort Hotel & Spa – spaa- ja konverentsihotell Pärnus

ESTONIA Resort Hotel & Spa – A.H. Tammsaare 4a/6, 80010 Pärnu, Estonia

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud kuurorthotell Pärnus. Hotell kerkis endise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on kaasaegsed hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele.
2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne SPAA- ja SAUNAKESKUS.

Kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Üks peretuba on sobilik ka ratastooliga külastajale, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.
Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele (vaid ette tellimisel, lisatasu 25 €/öö).

Eriline tähelepanu une kvaliteedile!

Lähtudes mitmekümneaastasest kogemusest hotellinduses, valisime välja vooditooted, mis vastaksid võimalikult paljude inimeste ootustele. Meie hotellis on kasutusel Paragon Sleep kanepipadjad, milles on ühendatud kanepi suurepärased omadused puuvilla pehmusega.

Kanep on looduslikult antibakteriaalne, väga hästi hingav, ülimalt nahasõbralik ning optimaalse termoregulatsiooniga – suvel jahutav ja talvel soojendav. Kõik see tagab klindile magamise ajal maksimaalse puhkuse.

Paragon Sleep patju saate osta ka hotelli vastuvõtust. Lisaks on võimalus hotelli vastuvõtust osta SleepAngel patju, mis on varustatud filtertehnoloogiaga, mis on efektiivseks barjääriks viirustele, tolmulestadele, allergeenidele ja mikroobidele. Samuti kehtib hotelli klientidele SleepAngel e-poes sooduskood resort2023, mis annab -5% toote tavahinnast.

Broneeri online »

Standardtuba
Standardtoad

Superiortuba
Superiortoad

resort-tuba-900px
Deluxe-toad

Sviit

Sviidid

Broneeri tuba