ESTONIA Resort Hotel & Spa – spaa- ja konverentsihotell Pärnus

Estonia Resort Hotel & Spa ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud kuurorthotell Pärnus. Hotell kerkis endise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on kaasaegsed hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne
SPAA- ja SAUNAKESKUS.

Kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Üks peretuba on sobilik ka ratastooliga külastajale, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.

Hotelli väikesed külalised on väga oodatud laste mängunurka 1. korruse lobby-alal.

Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele (vaid ette tellimisel, lisatasu 25 €/öö).

ESTONIA Resort Hotel & Spa – A.H. Tammsaare 4a/6, 80010 Pärnu

Eriline tähelepanu une kvaliteedile!

Lähtudes mitmekümneaastasest kogemusest hotellinduses, valisime välja vooditooted, mis vastaksid võimalikult paljude inimeste ootustele. Meie hotellis on kasutusel Paragon Sleep kanepipadjad, milles on ühendatud kanepi suurepärased omadused puuvilla pehmusega.

Kanep on looduslikult antibakteriaalne, väga hästi hingav, ülimalt nahasõbralik ning optimaalse termoregulatsiooniga – suvel jahutav ja talvel soojendav. Kõik see tagab magamise ajal maksimaalse puhkuse.

Paragon Sleep patju saate osta ka hotelli vastuvõtust. Lisaks on võimalus hotelli vastuvõtust osta SleepAngel patju, mis on varustatud filtertehnoloogiaga, mis on efektiivseks barjääriks viirustele, tolmulestadele, allergeenidele ja mikroobidele. Samuti kehtib hotelli külastajatele SleepAngel e-poes sooduskood resort2024, mis annab -5% toote tavahinnast.

Broneeri online »

Standard tuba
Standardtoad

Superior tuba
Superiortoad

Deluxe tuba
Deluxe-toad

Sviit
Sviidid

PeretubaPeretoad

Broneeri tuba