Eesti kõige innovatiivsem konverents 2016 toimus Pärnus

Möödunud aasta Eesti kõige innovatiivsem konverents toimus Pärnus, ESTONIA Resort Hotel & Spa**** spaa- ja konverentsihotellis. Pärnu on tugevdanud positsiooni rahvusvahelise konverentsiturismi sihtkohana.

'Most Innovative Conference Solution

Hannah Davies (Specialty Coffee Association) ja Ave Pill (Estonia Spa Hotels)

11.jaanuaril 2017 toimus Swissotel Tallinnas Eesti Konverentsibüroo iga-aastane gala-üritus, kus jagati auhindu möödunud aasta edukaimatele Eestis toimunud rahvusvahelistele konverentsidele.

Eesti 2016. a Innovatiivseima Konverentsilahenduse auhinna sai Estonia Resort Hotel & Spa’s toimunud Roaster Camp 2016, mis tõi Pärnusse 130 tipp-kohviröstijat 18 riigist üle maailma. Innovatiivseima Konverentsilahenduse tiitel antakse vähemalt 100 osalejaga rahvusvahelisele konverentsile, mille korraldamisel on kasutatud uudseid tehnoloogiaid, erilisi konverentsikohti, formaate, unikaalseid vaba aja programme või muid uuenduslikke, loovaid ja leidlikke lahendusi. Lisainfo konverentsiauhindade kohta siit.

Kokku toimus Estonia Resort Hotel & Spa’s 2016. aastal 138 konverentsi ja suuremat sündmust, mis tõid Pärnusse ligi 6400 külastajat, neist 1400 väliskülalist 40 erinevast riigist. Seega on Pärnu tõusnud arvestatavaks rahvusvahelise konverentsiturismi sihtkohaks tõestades, et kvaliteetne konverentsiteenus ja sisukas vaba-ajaprogramm toob külalisi Pärnusse ka sügis-talvisel hooajal ja ka kaugematest riikidest.

Estonia Resort Hotel & Spa jätkab ka 2017. a Pärnu kui konverentsiturismi sihtkohta tutvustamist osaledes koostöös Eesti Konverentsibüroo ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega Eesti äriturismi tutvustavatel üritustel Helsingis, Stockholmis, Frankfurtis ja Brüsselis ning ülemaailmsel äriturismi messil Barcelonas.

Lisainfo:
Ave Pill, Estonia Spa Hotels müügi- ja turundusjuht, tel 372 5232 295, ave@spaestonia.ee

 


MTÜ Eesti Konverentsibüroo ehk EKB (inglise keeles Estonian Convention Bureau) on liikmepõhine konverentsiturismi katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on Eesti kui konverentsimaa rahvusvahelise maine kujundamine ja tuntuse tõstmine ning Eestis toimuvate rahvusvaheliste konverentside arvu suurendamine.

EKB liikmeskond ühendab endas ettevõtteid ning omavalitsusi, kellel kõigil on olemas rahvusvaheliste ürituste korraldamiseks vajalikud teadmised ning kogemustepagas. Liikmesfirmad pakuvad laias valikus konverentsiteenuseid, korraldades mitmesuguseid üritusi, alates väikestest seminaridest kuni suurte rahvusvaheliste kongressideni. Pakutakse nii konverentsi korraldamise täisteenust kui ka teenuseid eraldi üksikteenustena. Liikmete hulka kuuluvad Tallinna ja Tartu linn,  suurimad hotellid, konverentsikorraldusfirmad, Tallinna Ülikool, Lennusadam. EKB liikmestaatus on märk kvaliteedist.

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** kuulub EKB liimete hulka alates 2015. aastat. Kogu liikmete nimekirja leiate siit. 

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** on juulis 2015 avatud uue kontseptsiooniga spaa- ja konverentsihotell Pärnus. Hotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba. Hotelli spaa- ja konverentsimaja esimesel korrusel asub rahvusvaheline konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. Teisel ja kolmandal korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus, kus saab teadlikult tegeleda oma keha ja meele tasakaalustamisega. Hotelli interjöör ja teenustekontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.

Broneeri tuba