Estonia Spa kuurorthotell sai Baltimaade parima hotelliarenduse tiitli / 09.05.2016

09.05.2016

5.-6. mail toimus Vilniuses Baltimaade kinnisvara investeeringute foorum 2016 (http://konferencijos.vz.lt/breif2016/en/). Ürituse raames hinnati kolmes Balti riigis toimunud kinnisvara-arendusi 2014-2015 hooajal neljas kategoorias (http://konferencijos.vz.lt/breif2016/en/awards/). Hotelliarenduse kategoorias sai parima tiitli Pärnus, 2015. a juulis avatud Estonia Spa uus kuurorthotell Estonia Resort Hotel & Spa 4*. Võitja valiti välja viie hulgast, nende seas lisaks Pärnu uuele hotellile ka kaks hotelli Riias, üks Vilniuses ja üks Tallinnas. Žüriisse kuulusid nii kinnisvarafirmade kui ka Arhitektide Liitude esindajad.

Hotellide puhul hinnati lisaks maja arhitektuurilisele renoveerimisele ka hotelli teenuseid ehk kontseptsiooni. Estonia Spa uue kuurorthotelli renoveerimise käigus sai hotell ka täiesti uue sisu. Senise traditsioonilise ravispaa ehk sanatooriumi asemel on nüüd klientide kasutada uudse eestimaise kontseptsiooniga hotell koos spaa- ja saunakeskusega, spaahoolitsused ja aktiivspaa ning konverentsikeskus.

Estonia Spa’l on hea meel, et ka meie lõunanaabrid on meid märganud ja üles leidnud. Loodame, et üha rohkem lätlasi ja leedukaid leiab tee Pärnusse veetma spaapuhkust meie kodulinna kõrgetasemelistes spaades.

Lisainfo:
Ave Pill, Estonia Resort Hotel & Spa müügi- ja turundusjuht, tel 372 5232 295, ave@spaestonia.ee


Estonia Resort Hotel & Spa 4* on juulis 2015 avatud uue kontseptsiooniga spaa- ja konverentsihotell Pärnus. Hotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Hotelli interjöör ja teenustekontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus koos aktiivspaaga, kus saab teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega.

Broneeri tuba