Estonia Resort Hotel & Spa’le omistati 4* / 03.05.2016

03.05.2016

2.mail omistas Eesti Hotellide ja Restoranide Liit Pärnu uuele spaa- ja konverentsihotellile Estonia Resort Hotel & Spa ametlikult nelja tärni hotelli staatuse järgmiseks viieks aastaks.

Hotelli klientide jaoks on see eelkõige kvaliteedigarantii ning seda eriti välisklientide jaoks, kes tulevad Eestisse puhkama või konverentse korraldama.

Eestis haldab hotellide ametlikku tärnisüsteemi Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL, www.ehrl.ee). Tärnisüsteem põhineb Euroopas käivitatud Hotelstars Unioni poolt välja töötatud ühtsel Euroopa tärnisüsteemil.  Hotelstar Unioni algatajateks olid seitse Euroopa riiki – Šveitsi, Saksamaa, Austria, Ungari, Tšehhi, Holland ja Rootsi. Süsteemiga on liitunud lisaks Eestile ka Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Belgia, Taani, Kreeka ja Liechtenstein. Ühtse Euroopa tärnisüsteemi eesmärgiks on aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada. Euroopa ühine tärnisüsteemi järgi on juba klassifitseeritud enam kui 22 000 hotelli 16 riigis.

Lisainfo:
Ave Pill, Estonia Resort Hotel & Spa müügi- ja turundusjuht, tel 372 5232 295, ave@spaestonia.ee


Estonia Resort Hotel & Spa 4* on juulis 2015 avatud uue kontseptsiooniga spaa- ja konverentsihotell Pärnus. Hotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Hotelli interjöör ja teenustekontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus koos aktiivspaaga, kus saab teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega.

Broneeri tuba