TOP 3 spaahoolitsust talvel

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle talve TOP 3 spaahoolitsuse soovitust!

Metsiku roosi näohoolitsus
50 min, 54€

Metsik roos ehk kibuvits kasvab laialdaselt Eestimaa rannikualadel ja juba iidsetel aegadel kasutati seda kauniõielist taime oma näonaha värskendamiseks. Kibuvits puhastab, niisutab ja uuendab vananenud nahka. Lisaks on kibuvitsal armastuse- ja heaolutunnet loov mõju.

Näohoolitsus algab õla- ja turjapingete leevendamisega. Seejärel niisutatakse nahka sooja niiske käterätikuga ja kantakse peale kooriv Haapsalu ravimuda mask, mis sisaldab lisaks mineraalidele ja vitamiinidele ka kamajahu ja metsiku roosi kroonlehti. Järgneb saialillesalviga nahka rahustav näo- ja dekoltee massaaž.

Lõdvestav turjamassaž
30 min, 43€

Lõdvestav turjamassaaž on töövõimet taastav hoolitsus õlavöötme piirkonnale, mis on enim pingete käes vaevlev piirkond. Hoolitsuse alguses soojendatakse turi soojapadjaga ja seejärel vabastatakse pingetest massaažiga. Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne. Valu räägib meile liigsest pingul olekust, lihasjäikusest, stressist ja annab märku, et on aeg probleem lahendada…

UUS – Pihlaka hoolitsus massaažiga
90 min, 79€

Pihlakas on võimas puu, mille oksi, lehti ja marju kasutatakse erinevates kaitse- ja armastusrituaalides. Eestlastele on pihlakas olnud visaduse ja sitkuse võrdkuju. Pihlakal olevat isegi võime vanureid uuesti nooreks muuta. Pärimustekstide kohaselt on pihlakamarjadest abi otsitud esmajoones põletike ja reuma leevendamisel.

Pihlakamarjad on toimelt üldtugevdavad ja põletikuvastased, neil on tugev antioksüdatiivne toime, nad puhastavad organismi paljudest jääk- ja saasteainetest ning ergutavad ainevahetust. Pihlaka hoolitsus algab lõõgastava ja pingeid maandava massaažiga, seejärel puhastatakse kogu keha pihlaka koorijaga, mille tulemuseks on siidpehme nahk.


Kõikide spaahoolitsustega saad tutvuda siin.

Spaahoolitsused toimuvad
ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine:
tel 440 1013
e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba