Estonian Way of Wellness

TOP 5 spaahoolitsust!

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle aasta 5 kõige populaarsemat spaahoolitsust!

TOP 5 spaahoolitsustTOP 5 spaahoolitsust 2018

 • Kasepunga kehahoolitsus, 15 min
  Sinu kuumast päikesest väsinud nahk uuendatakse õrnalt kasepunga kehahoorijaga. Nahk on peale kasepunga hoolitsust värske, särav ja hea jumega!
  23 €
 • Värskendav jalahoolitsus, 30 min
  Tekita oma väsinud jalgades imeliselt kerge ja värske tunne! Hoolitsuse käigus kooritakse jalad sooda-soola-nõgesürdi koorijaga. Peale koorimist tehakse jalgadele kuni põlvedeni massaaž piparmündi massaažimaskiga.
  33 €
 • Mudamassaaž mähisega, 60 min
  Mudamassaaž lõõgastab lihaseid vähendades nii lihaspingeid ning toimib samaaegselt naha puhastajana. Massaaži abil valmistatakse nahk ette maski toimeainete paremaks mõjumiseks.
  Muda pärineb Käina lahest Hiiumaalt ja on kõige kvaliteetsem ning mineraaliderohkem Eestis. Hoolitsuse lõppedes on siidjas nahk garanteeritud!
  52 €
 • Golfimassaaž, 45 min
  Golfimassaaž on kombinatsioon klassikalisest massaažist ja eestimaisest soonetasumisest. Lihaste sügavuti töötlemiseks kasutatakse soojendatud kaerakotti. Sobib nii neile, kes tunde golfimurul veetnud, kui ka kõigile neile, kes lihaspingeid leevendada tahavad.
  43 €
 • Turbamassaaž 50 min
  Turbamassaaži käigus kantakse soojendatud turvas seljale, selg kaetakse kilega ja soojade kaerakottidega. Soojendava turbamähise ajal tehakse massaaži kätele ja jalgadele. Mask eemaldatakse kuppudega masseerides, mis mõjub lihastele toniseerivalt.
  45 €

Kõigi spaahoolitsustega saad tutvuda siin.

Spaahoolitsused toimuvad ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri online