Estonian Way of Wellness

TOP 5 kevadist spaahoolitsust

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle aasta 5 kõige populaarsemat spaahoolitsust!

TOP 5 spaahoolitsustTOP 5 spaahoolitsust 2019

 1. Kasepunga kehahoolitsus
  15 min 23 €

  Loodus tärkab, puudel ja põõsastel paisuvad  pungad… Kask on tundlik puu: ta äratab inimestes intuitiivseid jõude, muudab neid hoolivateks ja tundlikuks. Kask on leebe ja hoolitsev, vabastab hirmust, muretsemisest, kõhklusest ja hävitab haigusi tekitavaid mikroobe. Kasepungade ravitoime toob kergendust liigestele. Kasepunga kehahoolitsuse ajal kooritakse nahka sügavuti kasepunga kehahoorijaga. Nahk jääb peale kasepunga hoolitsust värske, särav ja hea jumega. Kasepunga värske kevadlõhn loob kerguse ja helguse meeltesse.

 2. Turba ja mee kehahoolitsus
  30 min 29 €
  90 min 59 €

  Mett on laialdaselt kasutatud ja kõrgelt hinnatud juba 2500 aastat. Eestis hakati mesindusega tegelema muinasajal. Turba ja mee kehahoolitsuse ajal kaetakse kliendi keha turba ja mee mähisega. Turvas viib organismist välja kahjulikke jääkaineid. Mesi toniseerib ja ravib, transportides raviturba sügavamale nahapinda ja tehes mähisest tõhusa tselluliidiga võitleva hoolitsuse. Lisaks parandab kehamähis vereringet ning rikastab organismi kasulike bioaktiivsete toimeainetega, andes nahale tervisest pakatava ilme ning siidja pehmuse. Kehamähisel on ka tuntav lõõgastav toime ning uni maitseb pärast hoolitsust eriti magusalt. 90 minutiline hoolitsus sisaldab lisaks kogu keha massaaži meeõliga.

 3. Hobukastani ja tšillipipra tselluliidi kehahoolitsus
  60 min 52 €

  Tõeliselt tõhus hoolitsus, mis pakub lahendust probleemsetele kehapiirkondadele, on toeks kaalu langetamisel ja detox kuuri ajal. Hoolitsus algab veealuse duššmassaažiga. Tugevatoimeline massaaž ergutab vereringet ja kudede ainevahetust, väljutab organismist vedelikku ja toksilisi aineid. Ühtlasi lõõgastab, rahustab meeli ja vähendab pingeid. Vannis ettevalmistatud nahale kantakse tselluliiti vähendav skulptureeriv mask, mis sisaldab suurel hulgal erinevaid kasulikke aineid. L-karnitiini, mida kasutatakse kaalu langetamiseks ja organistmist liigse vedeliku väljutamiseks. Hobukastan lagundab rasvu, muudab naha kauniks ja elastseks. Pipar, klorofüll ja vitamiinid stimuleerivad kudede verevarustust, tugevdavad nahka ja on imelised antioksüdandid. Probleemsetele piirkondadele kantav maski mõju on koheselt tuntav – nahk muutub mõnusalt soojaks ja särisevaks. Hoolitsuse erilist kogemust täiendab punktmassaaž näole ja peale, mis paneb unustama kõik oma igapäeva mured ja mõtted. Lisaks lõõgastavale toimele mõjub nahale elustavalt ja noorendavalt. Maskile järgneb ergutav massaaž probleemsetele piirkondadele. Mask imendub naha sisse ja toimib veel kuni 4 tundi. Et hoolitsusest maksimum võtta, ei tasuks dušši alla minekuga kiirustada!

 4. Mudamassaaž mähisega
  60 min 52 €

  Ravimudamassaaž ja sellele järgnev mudamähis annavad koosmõjuna hea tulemuse. Tagades naha intensiivse niisutuse  ja uuenemise,  soodustab kaalukadu ja tõstab toonust. Samuti on mudamähised tõhusad lihasluukonna- ja liigeste vaeguste ning radikuliidi leevenduseks. Hoolitsus algab lõõgastava mudamassaažiga üle terve keha. Soe, kreemja konsistentsiga muda lõdvestab lihaspingeid ning toimib samaaegselt ka koorijana. Massaaži abil valmistatakse nahk ette maski toimeainete paremaks mõjumiseks. Muda aitab leevendada nahaprobleeme ning annab sileda ja noorusliku jume. Käina lahest pärit Hiiumaa muda on Eesti ravimudadest kõige kvaliteetsem – kõige puhtam, mineraaliderohkem ja aluselisem. Hoolitsuse lõppedes on nahk siidjalt pehme.

 5. Gotu Kola tselluliidi kehahoolitsus
  60 min 55 €

  Hoolituses kasutatakse Gotu Kola ja vesiroosi tselluliidikreemi, millel on efektiivne mõju, olles nii vananemisvastase toimega kui ühtlasi aidates juba ennetada tselluliidi teket. Hoolitsuse eesmärk on korrigeerida figuuri, vähendades tselluliiti ja liigset rasva

Kõigi spaahoolitsustega saad tutvuda siin.

Spaahoolitsused toimuvad ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba