Estonian Way of Wellness

TOP 5 spaahoolitsust kevadel 2020

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle kevade 5 kõige populaarsemat spaahoolitsust!

MassaažTOP 5 spaahoolitsust

1. Kasepunga kehahoolitsus
15 min 23 €

Loodus tärkab, puudel ja põõsastel paisuvad  pungad…
Kask on tundlik puu: ta äratab inimestes intuitiivseid jõude, muudab neid hoolivateks ja tundlikuks. Kask on leebe ja hoolitsev, vabastab hirmust, muretsemisest, kõhklusest ja hävitab haigusi tekitavaid mikroobe. Kasepungade ravitoime toob kergendust liigestele.
Kasepunga kehahoolitsuse ajal kooritakse nahka sügavuti kasepunga kehahoorijaga. Nahk jääb peale kasepunga hoolitsust värske, särav ja hea jumega. Kasepunga värske kevadlõhn loob kerguse ja helguse meeltesse.

2. Hobukastani ja tsillipipra tselluliidi kehahoolitsus
60 min 52 €

Tõeliselt tõhus hoolitsus, mis pakub lahendust probleemsetele kehapiirkondadele, on toeks kaalu langetamisel ja detox kuuri ajal.
Hoolitsus algab veealuse duššmassaažiga. Tugevatoimeline massaaž ergutab vereringet ja kudede ainevahetust, väljutab organismist vedelikku ja toksilisi aineid. Ühtlasi lõõgastab, rahustab meeli ja vähendab pingeid.
Vannis ettevalmistatud nahale kantakse tselluliiti vähendav skulptureeriv mask, mis sisaldab suurel hulgal erinevaid kasulikke aineid. L-karnitiini, mida kasutatakse kaalu langetamiseks ja organistmist liigse vedeliku väljutamiseks. Hobukastan lagundab rasvu, muudab naha kauniks ja elastseks. Pipar, klorofüll ja vitamiinid stimuleerivad kudede verevarustust, tugevdavad nahka ja on imelised antioksüdandid. Probleemsetele piirkondadele kantav maski mõju on koheselt tuntav – nahk muutub mõnusalt soojaks ja särisevaks.
Hoolitsuse erilist kogemust täiendab punktmassaaž näole ja peale, mis paneb unustama kõik oma igapäeva mured ja mõtted. Lisaks lõõgastavale toimele mõjub nahale elustavalt ja noorendavalt.
Maskile järgneb ergutav massaaž probleemsetele piirkondadele. Mask imendub naha sisse ja toimib veel kuni 4 tundi. Et hoolitsusest maksimum võtta, ei tasuks dušši alla minekuga kiirustada!

3. Lõdvestav turjamassaaž
30 min 33 €

Lõdvestav turjamassaaž on töövõimet taastav hoolitsus õlavöötme piirkonnale, mis on enim pingete käes vaevlev piirkond. Hoolitsuse alguses soojendatakse turi soojapadjaga ja seejärel vabastatakse pingetest massaažiga. Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne. Valu räägib meile liigsest pingul olekust, lihasjäikusest, stressist ja annab märku, et on aeg probleem lahendada…

4. Mudamähis
30 min 29€  (UUS)

Eestist pärit Käina lahe ravimudamähis toimib kehale naha puhastajana, on ainevahetust kiirendava ja jääkaineid eemaldava toimega. Lisaks on mudal põletikke raviv ja valusid leevendav toime, samas annab mudahoolitsus mõnusalt lõõgastunud ja hea enesetunde.
Mudamähist ei ole soovitatav teha rasedatele ja haiguste ägedas faasis.

5. Vesimassaaž magneesiumivannis
30 min 33€ (UUS)

Kogu kehale veesurve abil tehtav massaaž magneesiumiga rikastatud vees. Magneesium on üks tähtsamaid mineraalained, mida organism normaalseks funktsioneerimiseks vajab. Eriti hästi omandab keha magneesiumi läbi naha soojas vannivees.

Kõigi spaahoolitsustega saad tutvuda siin.

Spaahoolitsused toimuvad ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba