Estonian Way of Wellness

TOP 5 talvist spaahoolitsust

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle aasta 5 kõige populaarsemat spaahoolitsust!

TOP 5 spaahoolitsustTOP 5 spaahoolitsust 2019

 1. Kanepiõli massaaž 60 min
  Lõõgastav massaaž kogu kehale kanepiõliga. Kanep on üks iidsemaid taimi, mida on sajandeid kasvatatud vastupidava kiu- ja õlirikaste seemnete saamiseks. Kanepi välispidisel kasutamisel on vananemisvastane toime. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hästi naha niisutamiseks ja tänu omega3 rasvhapete hulgale on väga tugev looduslik rasvapõletaja. Leevendab ka sportimise tagajärjel tekkinud lihaspingeid.
  49 €
 2. Lõdvestav turjamassaaž 30 min
  Lõdvestav turjamassaaž on töövõimet taastav hoolitsus õlavöötme piirkonnale, mis on enim pingete käes vaevlev piirkond. Hoolitsuse alguses soojendatakse turi soojapadjaga ja seejärel vabastatakse pingetest massaažiga. Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne.
  33 €
 3. Turba ja angervaksa näohoolitsus 50 min
  Angervaks on maagiline ja müstiline taim, mida seostatakse universumi armastuse ning inimese kolmanda silmaga. Sobib hästi neile, kellel on keskendumisraskused ning kes tunnevad, et nende kanda on liiga palju vastutust. Angervaks sobib suurepäraselt ka väikeste lastega emadele ning liigse töökoormusega inimestele. Turbas sisaldub bioloogiliselt aktiivne aine nimega humiin, mis imendub hästi läbi naha ning tänu oma imamisvõimele seob endaga kehas leiduvad mürgid ja jääkained.
  45 €
 4. Magneesiumi  ja koduõlle vannihoolitsus 30 min
  Magneesium on üks tähtsamaid mineraalained, mida meie organism normaalseks funktsioneerimiseks vajab. Eriti hästi omandab keha magneesiumi läbi naha soojas vannivees. Magneesiumi vannihoolitsus sobib hästi magneesiumi puuduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Koduõllel on tänu humalale palju häid ja tervislikke omadusi, mis on kasulikud nahale, liigestele ja närvisüsteemile. Humal sisaldab B6 rühma vitamiine, seega tugeva rahustava toimega. Magneesiumi ja koduõlle vann leevendab pingeid, värskendab ja annab uut energiat.
  25 € (paarile 35 €)
 5. Mudamassaaž mähisega 60 min
  Ravimudamassaaž ja sellele järgnev mudamähis annavad koosmõjuna hea tulemuse. Tagades naha intensiivse niisutuse  ja uuenemise,  soodustab kaalukadu ja tõstab toonust. Samuti on mudamähised tõhusad lihasluukonna- ja liigeste vaeguste ning radikuliidi leevenduseks. Soe, kreemja konsistentsiga muda lõdvestab lihaspingeid ning toimib samaaegselt ka koorijana. Massaaži abil valmistatakse nahk ette maski toimeainete paremaks mõjumiseks. Muda aitab leevendada nahaprobleeme ning annab sileda ja noorusliku jume.
  52 €

Kõigi spaahoolitsustega saad tutvuda siin.

Spaahoolitsused toimuvad ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine: tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba