TOP 5 spaahoolitsust suvel

ESTONIA Resort Hotel & Spa spaahoolitsustesse ootame kõiki, kes soovivad lõõgastuda ja leevendada kehasse kogunenud pingeid. Spaahoolitsuste valikus on enam kui 50 erinevat spaahoolitsust – massaažid, kehahoolitsused, hoolitsused kätele ja jalgadele, hoolitsused näole ja peale, spetsiaalselt lastele ja soovituslikult ka meestele…

Toome teieni selle suve TOP 5 kõige populaarsemat spaahoolitsust!

Rukkilille jalahoolitsus
60 min 39€

Juba vanaemade emad teadsid, et rukkilille toime on turseid alandav ja vereringet kiirendav. Mis võiks olla parem, kui peale pikka tööpäeva, väsitavat jalutuskäiku või auto- või lennureisi panna oma jalad mõnusalt sooja jalavanni, kui lavendli eeterliku õli aroomid rahustavad ja toovad tagasi tasakaalu meeltesse. Magneesiumisoola helbed aitavad ennetada jalakrampe ja lihastõmblusi, sooda sügavpuhastab jalad päeva jooksul kogutud mustusest. Männitõrvalõhnaline seep lisab antibakteriaalset toimet, mesi pehmendab, ravib ja toidab ning linaõli niisutab ja turgutab meie jalgu.
Luksuslik jalahoolitsus algab rukkilille jalavanniga, mille osa on ka jalgade pesemine tõrva-nõgese seebiga, koorimine meresoola-sooda-nõgeseürdi seguga. Sellele järgneb massaaž mee-linaõliga ja mähis jalgadele maavillastes sokkides, lõpetuseks värskendus lilleveega.

Kasepunga kehahoolitsus
15 min 27 €

Loodus tärkab, puudel ja põõsastel paisuvad  pungad… Kask on tundlik puu: ta äratab inimestes intuitiivseid jõude, muudab neid hoolivateks ja tundlikuks. Kask on leebe ja hoolitsev, vabastab hirmust, muretsemisest, kõhklusest ja hävitab haigusi tekitavaid mikroobe. Kasepungade ravitoime toob kergendust liigestele. Kasepunga kehahoolitsuse ajal kooritakse nahka sügavuti kasepunga kehakoorijaga. Nahk jääb peale kasepunga hoolitsust värske, särav ja hea jumega. Kasepunga värske kevadlõhn loob kerguse ja helguse meeltesse.

Kanepi  kehahoolitsus
15 min 27 €

Kanepi kehahoolitsuse käigus eemaldatakse kehalt surnud naharakud. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hoolitsus hästi naha niisutamiseks. Kanepiõli  aitab lõõgastuda, hoida naha kaitsefunktsiooni, vähendab sügelust ning pidurdab naha vananemisprotsessi.

Kanepiõli massaaž
60 min 54 €

Lõõgastav massaaž kogu kehale kanepiõliga. Kanep on üks iidsemaid taimi, mida on sajandeid kasvatatud vastupidava kiu- ja õlirikaste seemnete saamiseks. Kanepi välispidisel kasutamisel on vananemisvastane toime. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele ja õlidele sobib hästi naha niisutamiseks ja tänu omega3 rasvhapete hulgale on väga tugev looduslik rasvapõletaja. Leevendab ka sportimise tagajärjel tekkinud lihaspingeid.

Vesimassaaž magneesiumivannis
30 min 36€

Kogu kehale veesurve abil tehtav massaaž magneesiumiga rikastatud vees. Magneesium on üks tähtsamaid mineraalained, mida organism normaalseks funktsioneerimiseks vajab. Eriti hästi omandab keha magneesiumi läbi naha soojas vannivees

Kõikide spaahoolitsustega saad tutvuda siin.


Spaahoolitsused toimuvad
ESTONIA Resort Hotel & Spa spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.
Spaahoolitsused on avatud E-L 9-19, P 9-17.

Lisainfo ja broneerimine:
tel 440 1013
e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba