Estonia Spa Hotels ja Kahe Silla Klubi alustavad koostööd

06.03.2018

Estonia Spa Hotels AS ja Pärnu Kahe Silla klubi ühendasid jõud, et veelgi enam tutvustada Pärnut kui aktiivse puhkuse veetmise sihtkohta spordisõpradele. ESTONIA Resort Hotel & Spa restoran NOOT hoolitseb edaspidi korraldustiimi kehakinnituse eest.

Mitmeaastase koostööna tuuakse alates tänavusest hooajast spordiüritustel osalejateni spaa-, toitlustus- ja majutusteenuste eripakkumised ning kutsutakse spordisõpru pikemalt Pärnus peatuma ja linna nautima.

Lisainfo: https://www.2silda.ee/kahe-silla-klubi-ja-estonia-spa-hotels-alustavad-koostood/


Pärnu Kahe Silla Klubi korraldab Lääne-Eesti suurimaid spordisündmusi, pakkudes seeläbi tegevust erinevatele ea- ja sihtgruppidele. Lisaks Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule kuuluvad programmi ka Luitejooks, Maraton Eesti Vabariik 100 ja Pärnu Rannajooks. 2018. aastal oodatakse üritustest osa saama ligi 8000 erinevas eas spordisõpra.

Estonia Spa Hotels AS haldab Pärnus kahte hotelli:

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** on juulis 2015 avatud uue kontseptsiooniga spaa- ja konverentsihotell Pärnus. Hotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ja restoran NOOT. Hotelli spaa- ja konverentsimaja esimesel korrusel asub rahvusvaheline konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. Teisel ja kolmandal korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus SPA & SAUN, kus saab teadlikult tegeleda oma keha ja meele tasakaalustamisega. Hotelli interjöör ja teenuste kontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.

ESTONIA Medical Spa & Hotel on traditsiooniline ravispaa ja hotell Pärnus, mis on spetsialiseerunud luu- ja liigeshaiguste ennetus- ja taastusravile. Ravispaa märksõnadeks on aastakümnete pikkune traditsioon ja professionaalsus. Külalistele on valikus enam kui 60 erinevat raviprotseduuri, lisaks vee- ja saunakeskus Estonia Spa TERMID ning iluhoolitsuste kabinetid.

Broneeri tuba