Lemmiklooma omaniku meelespea

bosse_lemmikloom2

Meie hotelli on oodatud koerad ja kassid. Kui soovid mõne teise lemmiklooma hotelli kaasa võtta, siis palun konsulteeri eelnevalt meie personaliga.

Palun ära jäta lemmiklooma hotellituppa järelvalveta. Tungiva vajaduse korral palume koridoripoolsele ukselingile riputada sildi: „Palun mitte häirida“. Toast lahkudes palume turvalisuse huvides jätta oma lemmikloom alati puuri.

Lemmikloomaga hotelli alal jalutades kasutage kaelarihma. Looma väljaheited tuleb kilekotti pakituna lähimasse olmeprügikasti visata.

Palume lemmikloomaga jalutada väljaspool hotelli parkimisala.

Lemmikloomi on keelatud kaasa võtta spaasse, hommikusöögile ja restorani einestama minnes.

Hotellil on õigus nõuda, et omanik koos häiriva lemmikloomaga lahkuks hotellist (nt. koera pideva haukumise korral vms).

Hotellil on õigus nõuda looma omanikult lemmiklooma poolt põhjustatud kahjude korvamist, sh lisatasu, kui Sinu tuba vajab pärast lahkumist suurpuhastust (sh keemilist puhastust).

Palume hotelli vastuvõttu toa päevakoristuse soovist teavitada. Eelnevalt kokku leppimata päevakoristust ei teostata. Hotelli töötajate ohutuse tagamiseks ei tohi lemmikloom koristuse ajal toas viibida.

Lemmiklooma käppade pesemisel  kasutage palun selleks ette nähtud käppade rätikuid.

Lemmikloom tohib viibida ainult selles toas, kuhu ta on registreeritud.

Lemmiklooma tasu on 25 EUR/ öö/ lemmikloom. Lemmiklooma jaoks oleme toas valmis pannud joogikausi, rätiku käppade puhastamiseks ning kilekotikesed.

Küsimuste korral helistage hotelli vastuvõtu sisenumbril 13550
või telefonil +372 44 01 017

Broneeri tuba