ESTONIA Resort Hotel & Spa**** on Eesti 2018. aasta parimate hotellide seas!

sviit 550x360Tripadvisor avaldas Eesti parimate hotellide pingerea ning 7. kohalt leiame ESTONIA Resort Hotel & Spa****!

Reisijate hinnangutel ja kommentaaridel põhinev portaal esitleb Eesti 10 parimat hotelli 2018. aasta alguse seisuga. Maailma kõige tuntumasse ja kasutatumasse reisiportaali lisandub iga minutiga mitusada hinnangut ja kommentaari. Kuna Eesti TOP 10 valitsevad suured hotellid Tallinnas, siis oleme oma tulemuse üle veelgi õnnelikumad.

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Eesti suvepealinnas Pärnus. Uus hotell, mis kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne SPAA- ja SAUNAKESKUS koos ACTIVESPA-ga, kus kliendid saavad teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega nii spaahoolitsusi nautides kui ka jooga ja rühmatundides.

Tule ja veendu ise ESTONIA Resort Hotel & Spa headuses, tutvu meie parimate pakkumistega SIIN!

Broneeri tuba