Kontaktid

ESTONIA Resort Hotel & Spa****
Aadress: A. H. Tammsaare pst. 4a/6, Pärnu 80010 

Juriidilised kontaktid:
Estonia Spa Hotels AS
Sääse 7, Pärnu 80012
E-post: info@spaestonia.ee
Telefon: +372 447 6900
www.spaestonia.ee

Äriregistri kood: 10275471
KMKR number: EE100094819

Kontaktid:

Andrus Aljas
Hotellijuht, Estonia Spa Hotels juhataja
E-post: andrus@spaestonia.ee
Külliki Seire
Personalijuht
E-post: kylliki.seire@spaestonia.ee
Kairi Jõekäär
Müügi- ja turundusosakonna juht
E-post: kairi.joekaar@spaestonia.ee
Eire Reinsalu
Finantsjuht
E-post: eire.reinsalu@spaestonia.ee
Sigrid Jamnes
Majapidamisjuht
E-post: sigrid.jamnes@spaestonia.ee
Andres Kupp
Haldusjuht
E-post: andresk@spaestonia.ee
Pille Lusti
Vastuvõtujuht
E-post: pille.lusti@spaestonia.ee
Rudolf Visnapuu
Restoran NOOT peakokk
E-post: rudolf@spaestonia.ee
Kärt Soomann
Restoran NOOT teenindusjuht
E-post: kart.soomann@spaestonia.ee
Jana Uusna
Spaajuht
E-post: jana@spaestonia.ee

 


Meie nimi on üks meie suurimaid väärtusi ja meie pakkumine Sulle on ESTONIA:

  • Eestimaine – Meie väljakutseks on pakkuda Sulle tükike Eestimaast koos tõeliselt eestipärase hotelli- ja spaaelamusega.
  • Sõbralik – Sa oled saabunud sõprade hulka. Meid huvitab siiralt, kuidas Sul läheb ja kas Sa tunned ennast meie juures hästi?
  • Tervislik – Me väärtustame Sinu tervist ja elujõudu. Ei ole vahet, millises seisus Sa oled, me aitame Sind õigele teeotsale ja toetame seal püsimist.
  • Originaalne – Me ei väsi Sind üllatamast, iga elamus on uus. Iga külastus on kordumatu.
  • Nauditav – Me pakume Sulle tõeliselt nauditavat puhkust, alates voodist ja lõpetades hoolikalt valitud protseduuridega.
  • Individuaalne – Me mõtleme Sinule! Me tahame teada, mida Sa soovid ja pakkuda just Sulle sobivat lõõgastust.
  • Aktiivne – Meiega Sul igav ei hakka! Me pakume Sulle laia valikut tegevusi nii meie spaades, kui oma heade koostööpartnerite juures Pärnus ja Pärnumaal.
Broneeri tuba