Töise päeva alguseks ja lõpuks pakume…

Lükka töine päev hoogsalt käima! Kui oled hotellis majutuja, siis on Sinu päralt hommiku-ujumine ja 100-kraadine saun KUUM koht meie uues spaa- ja saunakeskuses. Töisele päevale lisaks saad lõõgastuda spaa- ja saunakeskuses, lasta lihaspingetel vabaneda spaahoolitsustel ning päeva lõpus nautida maitseelamusi restoranis ja lobby-baaris.

Incentive ideas

Peod spaa- ja saunakeskuses, veealune fotograafia

Täismaja üritustele pakume unikaalset võimalust reserveerida kogu SPA & SAUN, et korraldada basseinipidu. Elava muusika jaoks püstitame spetsiaalse lava suure basseini keskele ja spaabaaris serveerime vastavalt kliendi soovile eri-joogimenüüd. Lisaks võimalus tellida väiksematele seltskondadele saunarituaale ja lühikesi kehahoolitsusi VIHA saunas. Erapidudele soovitame privaatsauna KADAKA klubi.

UUS! Tiimifoto vee all
Pakume oma klientidele võimalust tellida allveefotograaf, kes püüab pildile kogu tiimi vee all! Soovi korral aitame lavastada töökoosoleku basseini põhjas, et kõik see fotoaparaadiga jäädvustada.

Spaahoolitsused

Et peale pingelist tööpäeva ka kehale ja mõtetele puhkust anda, pakume spetsiaalset valikut 30-minutilisi spaahoolitsusi, lisatasu 35 €. Populaarseimad hoolitsused nagu lõdvestav turjamassaaž, meekuuli massaaž ning turba ja mee kehahoolitsus on uue hingamise andnud kümnetele töörutiinist murtud külalistele! Tutvuge kogu valikuga siin.

noot400x400Maitseelamused restoranis NOOT

Kirsiks tordil on pika päeva lõpetuseks maitseelamused hotelli restoranis NOOT.
Meie peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid. Avatud on ka lobby-baar, kus ka uue päeva esimestel tundidel on koos kolleegidega võimalik mõnusalt aega veeta.

Golf ja rallisport

Veelgi tulemuslikumaks muutub lühipuhkus, kui viid kolleegid ja äripartnerid seminaripäeva lõpus või järgmisel päeval golfi mängima või adrenaliini koguma autoringrajale. Koostöös heade partneritega soovitame:

Lisainfo ja tellimine:
e-post events@spaestonia.ee, tel 440 1018 või saatke meile seminari-, konverentsi- või muu sündmuse päring.

Broneeri tuba