Estonian Way of Wellness!

Töise päeva alguseks ja lõpuks pakume…

Lükka töine päev hoogsalt käima! Kui oled hotellis majutuja, siis on Sinu päralt hommiku-ujumine ja 100-kraadine saun KUUM koht meie uues spaa- ja saunakeskuses. Päevale annab sära päikesetervitus koos joogaõpetajaga.

Töisele päevale lisaks saad osaleda aktiivspaa rühmatreeningutes ja joogatundides, lõõgastuda spaa- ja saunakeskuses, lasta lihaspingetel vabaneda spaahoolitsustel ning päeva lõpus nautida maitseelamusi restoranis ja lobby-baaris.

Peod spaa- ja saunakeskuses, veealune fotograafia

Incentive ideasTäismaja üritustele pakume unikaalset võimalust reserveerida kogu SPA & SAUN, et korraldada basseinipidu. Elava muusika jaoks püstitame spetsiaalse lava suure basseini keskele ja spaabaaris serveerime vastavalt kliendi soovile eri-joogimenüüd. Lisaks võimalus tellida väiksematele seltskondadele saunarituaale ja lühikesi kehahoolitsusi VIHA saunas. Erapidudele soovitame privaatsauna KADAKA klubi.

UUS! Tiimifoto vee all
Pakume oma klientidele võimalust tellida allveefotograaf, kes püüab pildile kogu tiimi vee all! Soovi korral aitame lavastada töökoosoleku basseini põhjas, et kõik see fotoaparaadiga jäädvustada.

Keha ja meele tasakaal ACTIVESPA’ST

Konverentsimaja 2.korrusel asuvad Active Spa Estonias pakume erinevaid joogatunde ja rühmatreeninguid.
Päikesetervitus annab positiivse alguse uuele päevale, virgestab vaimu ja keha. Telli juhendaja seminariruumi, ilusa ilma korral võimalus nautiga joogat spaa väliterrassil või Pärnu Rannapargis.
Gruppidele pakume rühmatreeninguid ja erinevaid joogastiile Activespa-s, loe lähemalt.

Saunarituaal SPA & SAUN’as

Saunasõpradele pakume töise päeva lõpus saunarituaale uhiuue spaa- ja saunakeskuse VIHA saunas. Saunarituaal toimub saunanaise või saunamehe juhendamisel, kes teab täpselt, kuidas ja miks vanas Eestis saunas käidi. Ta soovitab vihasauna jaoks viha, ürdivanniks ürdikomplekti ja näo ning kehamaskiks parimad segud.

Tutvu kõigi võimalustega siin

Spaahoolitsused

Et peale pingelist tööpäeva ka kehale ja mõtetele puhkust anda, pakume spetsiaalset valikut 30-minutilisi spaahoolitsusi, lisatasu 25 €. Populaarseimad hoolitsused nagu lõdvestav turjamassaaž, meekuuli massaaž ning turba ja mee kehahoolitsus on uue hingamise andnud kümnetele töörutiinist murtud külalistele! Tutvuge kogu valikuga siin.

noot400x400Maitseelamused restoranis NOOT

Kirsiks tordil on pika päeva lõpetuseks maitseelamused hotelli restoranis NOOT.
Meie peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid. Avatud on ka lobby-baar, kus ka uue päeva esimestel tundidel on koos kolleegidega võimalik mõnusalt aega veeta.

Kokateater

Meeleolukad kokateatri etendused, kus tehakse koos kokaga hookust-pookust, visatakse nalja, valmistatakse koos süüa või segatakse kokteile. Suurepärane toiduelamus, meeldivad emotsioonid, uued oskused ja tipptegijate retseptid garanteeritud!
Kõik, mis koos valmistatud, läheb osalejate kõhtu otse teatrilaval!

Vaata lähemalt

Golf ja rallisport

Veelgi tulemuslikumaks muutub lühipuhkus, kui viid kolleegid ja äripartnerid seminaripäeva lõpus või järgmisel päeval golfi mängima või adrenaliini koguma autoringrajale. Koostöös heade partneritega soovitame:

  • Pärnu Bay Golf Links, 15-minutilise autosõidu kaugusel hotellist ja konverentsikeskusest, www.parnubay.com
  • WBG ehk White Beach Golf, 15-minutilise autosõidu kaugusel hotellist ja konverentsikeskusest, www.wbg.ee
  • Auto24ring, 15-minutilise autosõidu kaugusel hotellist ja konverentsikeskusest, www.auto24ring.ee

Lisainfo ja tellimine: e-post events@spaestonia.ee, tel 440 1018
või saatke meile seminari-, konverentsi- või muu sündmuse päring.

Broneeri tuba