Seminarikliendi spaahoolitsuste menüü

Lõdvestav turjamassaaž
30 min

Lõdvestav turjamassaaž on töövõimet taastav hoolitsus õlavöötme piirkonnale, mis on enim pingete käes vaevlev piirkond. Hoolitsuse alguses soojendatakse turi soojapadjaga ja seejärel vabastatakse pingetest massaažiga. Pinges ehk stressis turi põhjustab õlavöötme piirkonna pingetest tulenevat valu, sõrmede suremist, tenniseküünarnuki sündroomi, peavalu jne. Valu räägib meile liigsest pingul olekust, lihasjäikusest, stressist ja annab märku, et on aeg probleem lahendada.

Meekuuli massaaž
30 min

Keha osaline massaaž meeõli ja -kärjega. Mett on laialdaselt kasutatud ja kõrgelt hinnatud juba 2500 aastat. Eestis hakati mesindusega tegelema muinasajal. Juba vanad eestlased olid teadlikud mee kasulikest omadustest. Seda kuldset loodusandi on lisaks nahka pehmendavale toimele kasutatud ka tervist tugevdava vahendina ning aktiivse elu pikendajana.

Klassikaline massaaž
30 min
Klassikalise massaaši eesmärk on teraapiliselt mõjutada lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel jäigad lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks, taastab organismis ainevahetuse protsessid, parandab lihastoonust, muudab naha pringiks ja elastseks, tekitab kerguse tunde, põletab rasvu, mõjub positiivselt liigestele, hingamis- ja närvisüsteemile.
30 min – osaline massaaž ühele probleemsele kehapiirkonnale

Värskendav jalahoolitsus
30 min

Jalgade koorimine, kuni põlveni meresoola ja nõgeseürdi koorijaga, seejärel piparmündi massaažimaskiga massaaž. Meresool on sügavpuhastava ja antibakteriaalse toimega ning nõges annab hea enesetunde ja lisab elujõudu. Nõgest on kasutatud  allergiliste reaktsioonide rahustamiseks pärimusmeditsiinis juba aastasadu. Hoolitsus tasakaalustab, annab energiat ja lõõgastab. Tulemuseks on värske, niisutatud ja toidetud nahk.

Mesilasvahaga kätehoolitsus koos õlgade mudimisega
30 min

Mesilasvaha on üks toitvamaid ja looduslikumaid niiskusesidujaid. Sooja toimel imendub mesilasvaha läbi naha ja kiirendab vere- ja lümfiringe liiklust, mis hakkab seisma jäänud vedelikku kehast välja viima, samal ajal tervendades väliselt tekkinud nahalõhesid. Linaõli omab sügavniisutavat toimet ja sobib eriti hästi kergesti karedaks muutuvatele kätele. Juba mähist peale kandes võib tunda, kuidas mee magus lõhn rahustab ja toob päikesepaiste meeltesse.

Neemipuu tervendav peanaha hoolitsus
30 min

Neemipuu ja kookosõliga peanaha hoolitsus stimuleerib peanaha vereringet ja juuste kasvu. Kookoseõli tugevdab karvatüvikut ning aitab ära hoida proteiini kadu juustest. Neemipuuõli mõjub peanahale ravivalt ning ergutab juuksekasvu. Spetsiaalne indiapärane massaaž hõlmab lisaks peanahale ka kaela ja dekolteed. Massaažis kasutatakse ohtralt aromaatset õli.

Sundari ilusad silmad
30 min

Luksuslik hoolitsus silmaümbruste toitmiseks ja hellitamiseks. Spetsiaalne Sundãri poolt väljatöötatud massaažitehnika lõõgastab ja stimuleerib õrna silmaümbruse piirkonda, vähendades paistetust ja väsimust. Sobib ideaalselt meelepärase näohoolitsuse juurde lisamiseks. Silmade hoolitsuses kasutatakse eriti tõhusat Gotu Kola ja viirukipuu ekstraktiga silmaümbrusseerumit.

Turba ja mee mähis
30 min

Mett on laialdaselt kasutatud ja kõrgelt hinnatud juba 2500 aastat. Eestis hakati mesindusega tegelema muinasajal. Turba ja mee kehahoolitsuse ajal kaetakse kliendi keha turba ja mee mähisega. Turvas viib organismist välja kahjulikke jääkaineid. Mesi toniseerib ja ravib, transportides raviturba sügavamale nahapinda ja tehes mähisest tõhusa tselluliidiga võitleva hoolitsuse. Lisaks parandab kehamähis vereringet ning rikastab organismi kasulike bioaktiivsete toimeainetega, andes nahale tervisest pakatava ilme ning siidja pehmuse. Kehamähisel on ka tuntav lõõgastav toime ning uni maitseb pärast hoolitsust eriti magusalt.

Spaahoolitsused toimuvad spaa- ja konverentsimaja 2. korrusel, aadressil A.H. Tammsaare 6, Pärnu.

Lisainfo ja tellimine:
tel 440 1013, e-post resort.spa@spaestonia.ee

Broneeri tuba